افزایش خدمات رایگان
اطلاعیه ها و اخبار سایت

- فیلم طراحی سایت از ابتدا تا انتها - (به زودی)

 

- فیلم رایگان آموزش طراحی سایت در چند دقیقه

 

 

اینستاگرام ما

 

هاست رایگان یا سایت هاست رایگان چیست و هاست رایگان آره یا نه!؟

هاست رایگان چیست؟

هاست رایگان فضایی است که در آن شما بدون هیچ هزینه ای و فقط با ثبت نام میتوانید یک هاست با امکانات کلی هاست های پولی داشته باشید اما با این تفاوت که در این هاستها برای شما محدودیتهایی مانند تعداد بازدید کننده ، تعداد سایت راه اندازی شده ، مقدار مصرف از فضای رم و سی پی یو سرور و ... محدودیتهای دیگری که هر شرکت بنا بر سیاست خود برای کاربرانش اعمال میکند.

 

هاست رایگان چیست؟

 

 

 

نمونه سایت هاست و دامنه رایگان که زیر نظر کلبه طراحی و توسط ما برای کاربرانمان راه اندازی شده است:

KDhost.iR

 

 

 

مزایای هاست رایگان چیست ؟

 

هاست های رایگان را می توان ابزارهای جالب و مناسبی برای آزمایش ، آشنایی و یادگیری برنامه نویسی و طراحی و آشنایی با مدیریت و پشتیبانی سایت در وب دانست و مخصوصا زمانیکه می خواهید طراحی ها و برنامه نویسی های خود را در یک سرویس دهنده وب آزمایش و بررسی کنید از این هاست های رایگان استفاده نمایید و وقتیکه یک برنامه نویس حرفه ای شدید می توانید از هاست های با امنیت بالا و پولی استفاده نمایید .

به غیر از این حقیقت آشکار که این سیستم رایگان است، در این جا چند دلیل دیگر که چرا شما باید استفاده از هاست رایگان را برای تجارت خود در نظر بگیرید آورده شده است:

 

هاست و دامنه رایگان

 

 

  • بهبود مهارت های شما در زمینه وب:

اگر شما به فکر این هستید که وبمستر خود باشید، احتمالاً هنوز آماده سرمایه گذاری بیشتر برای هاست نیستید. خدمات هاست رایگان به شما این آزادی را می دهد که مهارت های خود و اینکه در سایتتان چه چیز جواب می دهد را آزمایش کنید و باعث می شود بتوانید هزینه و تلاش مورد نیاز در ایجاد و نگهداری وبسایت شرکتتان را بهتر تجسم کنید. هاست رایگان این اجازه را نیز به شما می دهد که سرویس ارائه دهنده هاست را برای یک دوره اولیه امتحان کنید؛ زمانی که مطمئن هستید ارائه دهنده سرویس به اندازه کافی برای شما قابل اعتماد است، می توانید وب سایت شرکت خود را از هاست رایگان به بسته های پولی ارتقاء دهید.

  • کاربری و مدیریت آسان برای هاست رایگان :

اکثر شرکت های ارائه دهنده هاست رایگان ، ابزارهایی مانند guestbook ، hit counter، فرم های ایمیل و غیره را فراهم کرده­ اند. ویژگی های اضافی، شما را از استخدام برنامه نویسان بی نیاز می کند، و با استفاده از هاست رایگان می توانید برنامه های کاربردی آنلاین را برای گرفتن بازخورد ، راه­ اندازی نظرسنجی و خبرنامه آنلاین، داشته باشید.

  • نتیجه مناسب با سرمایه کم:

شما هاست رایگان دریافت می کنید، وب سایت خودتان را طراحی می کنید و ابزارهای فانتزی اضافه شده در سایتتان را دارید که به آن قابلیت های فوق العاده می دهد و تمام اینها بدون خرج یک ریال می باشد. هم اکنون شما می توانید تجارت آنلاین خود را آعاز کنید و امیدواریم استراتژی شما بتواند به طور مؤثر درآمدتان را افزایش دهد.

 

 

 

معایب هاست رایگان

برخی از معایبی که در اینگونه هاستها گرفته میشود عدم پشتیبانی از سایتهای سنگین به دلیل محدودیت در رم و سی پی یو سرور و ... میباشد.همچنین برخی از هاستهای رایگان در سایت شما تبلیغاتی را قرار میدهند که در هر بار باز شدن سایت شما ، تبلیغاتی برای کاربر نمایش داده میشود که البته در کادی هاست چنین چیزی و تبلیغ بدون اجازه وجود نداشته و نخواهد داشت.

 

 

هاست رایگان مناسب سایت من هست؟

 

 

آیا هاست رایگان برای شما و هاست شما مناسب میباشد؟

این موضوع چیزی نیست که بتوان به آن با یک بله یا خیر جواب داد!!

زیرا باید بررسی شود که سایت شما چه مقدار بازدید و مصرف در روز دارد و آیا این مصرف شما با محدودیتی که برای استفاده شما از منابع رم و سی پی یود سرور در نظر گرفته شده است مطابقت دارد با خیر!!؟

برای این منظور باید اطلاعات سایت خود را بررسی کنید و یا اگر نمیتوانید این کار را انجام دهید باید با کسی که در این زمینه وارد هست و تخصص دارد مشورت کنید که برای این مورد میتوانید آدرس سایت و درخواست خود را در پایین همین صفحه در قسمت نظرات بنویسید تا پاسخ شما را بدیم و یا از طریق راههای ارتباطی اعلام شده با ما در ارتباط باشید.

 

سوالات دیگر خود را  در مورد موضوع هاست و سایت رایگان از ما بپرسید و پاسخ خود را به صورت رایگان دریافت کنید.

 

نظرات