رنگ

ریپورت در تلگرام - روشهای خروج از ریپورت تلگرام 2

 

در مقاله " ریپورت در تلگرام - روشهای خروج از ریپورت تلگرام " به یکسری از عوامل و روشهای خروج از ریپورت در برنامه تلگرام اشاره شد.

همانطور که در جریان هستید و با توجه به بروز رسانیهای این برنامه و نیاز به یک سیستم سریعتر برای حل این مشکل (ریپورت) که به نحوی تمام کاربران تلگرام در اکثر نقاط جهان با آن مواجه بودند ربات اسپم بوت @spambot تلگرام راه اندازی شد.

 

 

report_on_telegram2

ریپورت در تلگرام - روشهای خروج از ریپورت تلگرام 2

 

 

روش کار این ربات به این صورت هست که از شما سوالهایی میپرسه و گزینه هایی به عنوان پاسخ نمایش میده و شما باید گزینه ایی که با شرایط استفاده شما از تلگرام مرتبط هست را انتخاب کنید و به همین صورت پیش برید تا مرحله آخر.

پس از اون پاسخهای شما و اطلاعاتی که در اختیار تلگرام هست با الگوریتمهایی که برای ربات تعریف شده با هم مقایسه میشوند و نسبت به رفع ریپورتی شما از طرف ربات اقدام میشه.

 

این اقدام ممکن هست در همان لحظه شما را از ریپورت خارج کنه و یا چند روزی طول بکشه.

جنانچه مشکل خاصی نباشه معمولا در همان لحظه به شما پیامی نمایش داده میشه که شما رفع ریپورت شدید و بعد از اون  میتونید بدون مشکل از تلگرام استفاده کنید ، البته در نظر داشته باشید که چنانچه باز هم به کارهایی که بر خلاف قوانین تلگرام هست ادامه بدید دوباره ریپورت میشید و این دفعه ممکن هست این پروسه رفع ریپورت زمانبرتر بشه برای شما.

 

اگر قصد آشنایی با علتهای ریپورت شدن را دارید مقاله قبلی ما را بخوانید : ریپورت در تلگرام - روشهای خروج از ریپورت تلگرام

 

 

آموزش و روش کار با اسپم بوت @spambot تلگرام برای رفع ریپورت

 

1- از قسمت سرچ در بالای صفحه اصلی تلگرام نام ربات را وارد کنید : @spambot

 

2- پس از انتخاب ربات وارد صفحه ربات میشوید و باید استارت را بزنید تا ربات فعال شود.

 

3- با زدن استارت ، ربات برای شما پیامی ارسال میکند مبنی بر ریپورت بودن شما و یک گزارش شامل علت ریپورت شدن شما.

 

4- در پاین صفحه به شما گزینه هایی را نشان میدهد که شما باید گزینه "اشتباه شد" را انتخاب کنید.

 

5- سپس به شما میگوید که "اگر مطمئن هستید که بر اثر اشتباه اکانتتان مسدود شده شکایت خود را برای ما ارسال کتید، مطمئن هستید؟" که شما با زدن پاسخ "بله" آن را تایید مکنید.

 

6- در مرحله بعد از شما تعهد میگیرد که دیگر به کسی پیام مزاحم یا تبلیغات ناخواسته یا مطالب شوک آور و ... ارسال نکنید و از شما میپرسد که تا بحال به این کار دست نزده اید؟ که شما باید با انتخاب گزینه " نخیر ! من هیچوقت به این کار دست نزده ام" به آن پاسخ دهید.

 

7- در مرحله بعد به شما پیامی میدهد که "ما از شما به دلیل اشتباه مسدود کردنتان عذرخواهی میکنیم، شما جزئیات مشکل خودتون رو برای ما ارسال کنید". که شما باید در اینجا با ارسال متنی مثل متن زیر این درخواست را برای آنها ارسال کنید:

" Hello my friend

My account is Limited,but i don't send any spam to other people

Thank You"

 

8- پس از بررسی درخواست شما جوابی برای شما ارسال میشود که در آن گزارش کار را برای شما ارسال کرده اند ک هممکن هست این گزارش رفع ریپورت شما باشد و یا مدت زمانی که باید منتظر بمانید تا رفع ریپورت شوید.

 

 

 

 

  

نظرات

افزایش خدمات رایگان
اطلاعیه ها و اخبار سایت

- فیلم طراحی سایت از ابتدا تا انتها - (به زودی)

 

- فیلم رایگان آموزش طراحی سایت در چند دقیقه

 

 

اینستاگرام ما