افزایش خدمات رایگان
اطلاعیه ها و اخبار سایت

- فیلم طراحی سایت از ابتدا تا انتها - (به زودی)

 

- فیلم رایگان آموزش طراحی سایت در چند دقیقه

 

 

اینستاگرام ما

 

قوانین و راهنما


تمامی سایتهای طراحی شده کلبه ی طراحی دارای پشتیبانی 24/7 میباشند

 

هزینه قرار داده شده در سایت یا قیمت اعلام شده به کارفرما (مشتری) فقط هزینه طراحی سایت و بدون احتساب هزینه هاست ، سرور ، دامنه، کانفیگ سرور و ...  میباشد و هزینه هرگونه موارد مورد نیاز برای سایت مانند لایسنس نرم افزاری، لایسنس های سرور و موارد مشابه ... بر عهده کارفرما (مشتری) میباشد.

 

مبلغ 50% از هزینه نهایی سایت در اول کار و به عنوان بیعانه و جهت اطمینان بابت اینکه شما سایت رو میخواهید و در بین کار انصراف یا تغییری در کار ایجاد نمی کنید دریافت میشود و مابقی مبلغ در بین کار و به مرور دریافت میشود و پس از تسویه نهایی، مالکیت سایت به نام کارفرما (مشتری) منتقل میشود و  سایت تحویل داده شده از همان لحظه به بعد شامل پشتیبانی 24/7 گروه کلبه طراحی خواهد بود و هرگونه راهنمایی، اموزش و رفع ایرادات احتمالی بر عهده گروه کلبه طراحی خواهد بود.

 

در صورت سفارش قالب اختصاصی ، پلاگین اضافه و هرگونه سفارشی جهت اضافه نمودن یا حذف قسمتی از سایت های سفارش داده شده هزینه جدا دریافت میگردد ( در هنگام سفارش درخواستهای خود را کامل سفارش دهید)

 

در صورت کنسل کردن کار توسط کارفرما (مشتری)، چنانچه قبل از 10 روز باشد براساس محاسبه موارد مختلفی مانند ساعت کاری، هزینه های انجام شده، و ... که آن موارد توسط گروه کلبه طراحی محاسبه میشود از مبلغ پرداختی کسر میشود و مابقی به کارفرما (مشتری) برگشت داده میشود و چنانچه بعد از 10 روز و کمتر از 20 روز باشد 20% مبلغ از 50% بیعانه برگشت داده میشود و بعد از 20 روز به هیچ عنوان امکان برگشت مبلغ بیعانه نیست و کارفرما (مشتری) حق هیچگونه اعتراضی را ندارد و در صورت درخواست گروه کلبه طراحی بابت ضرر و زیان اعمال شده در خصوص زمان و موارد انجام شده برای سایت، کارفرما (مشتری) موظف به جبران ضرر و زیان وارده به گروه کلبه طراحی خواهد بود.

 

کارفرما متعهد میگردد کلیه اطلاعات اولیه و مورد نیاز به مانند مطالب، عکسها و ... که میبایست در اجرای مفاد قرارداد مورد استفاده قرار گیرد را در اختیار مجری قرار دهد.

بدیهی است که هزینه های لازم جهت تامین اطلاعات اولیه به عهده کارفرما (مشتری) میباشد و مجری هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات ناصحیح یا تامین و پرداخت هزینه های اولیه بابت راه اندازی سایت مانند سرور، دامنه، خرید قالب های غیررایگان، افزونه های غیررایگان و ... را نخواهد داشت.

 

مجری متعهد میگردد کلیه اسناد و مدارک و اطلاعات که از جانب کارفرما به ایشان جهت استفاده در اجرای مفاد قرارداد واگذار شده را در پایان قرارداد تحویل کارفرما نماید.

 

طرفین مجاز نیستند بدون کسب مجوز کتبی از یکدیگر، اطلاعات مربوط به انجام موضوع قرارداد را در اختیار سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار دهند.

 

در صورت بروز حوادث غیرمترقبه مانند سیل، زلزله، آتش سوزی و امثالهم برای هریک از طرفین، میبایست این مورد به اطلاع رسانده شود . در حالت فورس ماژور هیچ یک از طرفین حق هیچگونه ادعایی نسبت به یکدیگر نخواهند داشت.

 

به همراه تمامی سایتهای طراحی شده توسط کلبه طراحی یک عدد دامنه .IR  به نام کاربر و در مالکیت شخص سفارش دهنده به مدت یکساله به صورت رایگان تقدیم میگرد

 

سفارشات پس از تائید حداکثر تا 15 روز کاری تحویل میگردد و در صورت نیاز به زمان بیشتر به اطلاع سفارش دهنده میرسد

 

هرگونه تغییرات در امکانات یا ظاهر سایت که در بین کار توسط کارفرما (مشتری) اعلام گردد شامل هزینه جداگانه و زمان بیشتری خواهد بود و در چنین مواقعی زمان تحویل سایت و هزینه اعلام شده قطعا شامل تغییراتی خواهد شد تا موارد اضافه شده در بین کار بر روی سایت اعمال شده و تقدیم کارفرما (مشتری) گردد.

 

در صورت درخواست حذف کپی رایت، مبلغ 90000 تومان دریافت میشود

 

گروه کلبه طراحی این حق را برای خود محفوظ میدارد که در هر زمان و بر اساس شرایط اقتصادی، قوانین کشوری و موارد دیگر تاثیر گذار، قوانین و قیمتهای خدمات خود را تغییر داده و بروزرسانی نماید.

 -این تغییرات نباید به نحوی باشد که بر روی سفارشات در دست اقدام اعمال شود و این سفارشات میبایست طبق توافق انجام شود و تحویل کارفرما (مشتری) گردد.