رنگ

شماره مجازی | خرید شماره مجازی | شماره مجازی آمریکا و کانادا

 

شماره مجازی

 

 

شماره مجازی | خرید شماره مجازی | شماره مجازی آمریکا و کانادا

 

 

 

 

این مقاله در تاریخ 1399/10/17 بروز رسانی شده است و قوانین جدیدی برای این شماره ها از طرف گوگل اعلام شده است. قبل از سفارش متن بروز رسانی شده را مطالعه نمایید.

 

 

شماره مجازی چیست؟

ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﯾﮏ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺍﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺁﻥ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺳﯿﻤﮑﺎﺭﺕ ﻧﯿﺎﺯﯼ ﻧﺪﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﻋﻤﻼ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﯾﮏ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﺎ ﺁﻥ ﺗﻤﺎﺱ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﯾﺎ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻭ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﮐﻨﯿﺪ . این شماره ها در اینترنت دارای پنل مدیریت بوده و یا مانند چیزی که توسط ما ارائه میشود به جیمیل شما متصل میشود.

 

چرا باید از شماره مجازی استفاده کنم؟

حریم خصوصی: همه ما می‌دانیم که برای استفاده بسیاری از برنامه‌های پیام‌رسان و ثبت‌ نام در آنها نیازمند شماره شخصی شماست. البته این فرآیندی طبیعی و عادیست، چرا که احراز هویت شما از این طریق انجام شده و دیگر نیازی به وارد کردن نام کاربری، رمز عبور، ایمیل و… نیست. استفاده از شماره، سادگی و امنیت را برای کاربران به ارمغان می‌آورد اما بسیاری از کاربران دچار مشکلاتی نیز می‌شوند. بسیاری از برنامه‌ها شماره شخصی شما را به کاربران خود نمایش می‌دهند و این قطعاً چیزیست که شما دوست نخواهید داشت. برای مثال شماره موبایل شما در برنامه وایبر برای رویت دیگران آزاد است و یا درصورتی که شماره فردی در مخاطبین تلگرام شما ذخیره باشد، تلگرام به طرف مقابل نیز شماره شما را نشان خواهد داد. ضمناً اگر فردی شماره شخصی شما را داشته باشد می‌تواند از طریق آن شماره به تمامی اکانت‌های شبکه‌های مجازی شما نیز دسترسی داشته باشد. برای مثال با ذخیره کردن شماره دوست خود قادر خواهید بود اکانت تلگرام، تانگو، وایبر، وی‌چت، فیسبوک، اینستاگرام و… آن فرد را در صورت عضویت مشاهده نمایید.

استفاده از چند اکانت: وقتی شما برای ارتباط با دیگران به اکانتی به غیر از اکانت خود نیاز داشته باشید می‌توانید از شماره مجازی استفاده کنید. برای مثال شما داری کسب و کاری هستید و نیاز دارید برای پشتیبانی از طریق شبکه‌های مجازی، شماره خود را به دیگران دهید و به دلیل شخصی بودن شماره خود تمایل به استفاده از شماره مجازی خواهید داشت. همچنین چون اغلب شماره‌های مجازی به صورت رایگان ارائه می‌شود نیاز به خرید سیم کارت واقعی و پرداخت هزینه نخواهید داشت.

 

 

شماره مجازی

 

 

 

شماره تلفن مجازی چیست؟

برای داشتن شماره تلفن ثابت در حالت عادی باید مکانی فیزیکی داشت، حال آن که برای کسب و کارهای کوچک تهیه و اجاره دفتر کار هزینه ای بسیار بالا و غیرضروری است. اینجاست که فنآوری تلفن مجازی یا ابری به کمک می آید. تلفن مجازی به این دلیل که بر بستر اینترنت است، نیازی به یک مکان فیزیکی ندارد. یعنی شما می توانید با خرید شماره مجازی به صورت آنلاین از «کلبه دیزاینر»، از عرضه کنندگان پیشتاز خدمات ارتباطی، صاحب شماره تلفن خاصی شوید، بدون نیاز به حضور در مکانی خاص برای استفاده از آن.

 

 

 

شماره تلفن مجازی چه مزیت هایی نسبت به تلفن ثابت دارد؟

۱- افزایش اعتبار کسب و کارهای نوپا

همان طور که گفتیم داشتن شماره خاص برای ایجاد اعتماد میان مشتریان بالقوه اهمیت زیادی دارد. اما بسیاری از کسب و کارهای نوپا امکان تهیه دفتر کار و گرفتن شماره تلفن ثابت را از مخابرات ندارند. یک کاربرد شماره تلفن مجازی برای این کسب و کارها این است که می توانند بدون اجاره دفتر کار، به هر تعدادی که بخواهند شماره مجازی خریداری کنند. شما می توانید با خرید شماره مجازی در عرض ۵ دقیقه وجهه کسب و کار خود را از این رو به آن رو کنید.

 

۲- قابلیت جابجایی:

شماره تلفن مجازی همان طور که گفتیم درست مانند یک شماره ثابت عمل می کند با این تفاوت که دیگر مالکیت شماره تلفن شما منوط به یک مکان به خصوص نیست و با خرید شماره مجازی دیگر فرقی نمی کند از چه مکانی به امور کسب و کارتان رسیدگی می کنید. حتی اهمیتی ندارد که کارکنانتان از چه مکانی وظایف خود را انجام می دهند. بنابراین دیگر کاربرد شماره تلفن مجازی برای کسب و کار های کوچک که آن را از تلفن ثابت متمایز می کند این است که شما در هر جایی از دنیا که باشید (در منزل، در سفر، در راه) وقتی کسی با شماره مجازی شما تماس می گیرد، می توانید پاسخگوی او باشید. بنابراین همیشه در دسترس مشتریانتان هستید و نداشتن دفتر کار دیگر نقطه ضعف برایتان به حساب نمی آید.

 

 

۳ – ابزاری برای مارکتینگ:

آیا می دانستید با داشتن و خرید شماره مجازی میتوانید فعالیت مارکتینگ خود را به راحتی پیگیری کنید. در موردش فکر کنید، شما یک وبسایت دارید، آگهی چاپی و یک بیلبورد در بزرگراه مدرس دارید. وقتی فردی شماره شما را میگیرد از کجا میدانید این تماس از کجا آمده است. با خرید چند شماره مجازی و قرار دادن آن در هر یک از تبلیغ هایتان میتوانید متوجه شوید که تماسهایتان از کدام یک از کمپین های شما آمده است و در نتیجه این شماره تلفن های مجازی میتواند به عنوان ابزاری در راستای مارکتینگ شما استفاده شود . بنابراین حجم تماسها، فروش و ROI شما را می تواند افزایش دهد.

 

 

 

 خرید شماره مجازی

 

 

افزایش و گسترش پشتیبانی خود در جهان :

شما با داشتن یک شماره مجازی از آمریکا یا کانادا و قرار دادن این شماره در سایت خود و برای پشتیبانی افراد خارج از کشور ، حس اطمینان خاصی در کاربران خود و مخصوصا کاربرانی که از خارج از کشور مشتری شما شده اند ایجاد خواهید کرد و این مورد میتواند به افزایش مشتری و فروش شما منجر شود.

قطعا وقتی کاربران در سایت شما شماره های کشورهای معتبری مانند آمریکا و کانادا را مشاهده کنند با اطمینان بیشتری نسبت به خرید و درخواست پشتیبانی از شما اقدام خواهند کرد.

 

 

 

سایت کلبه طراحی به چه نحوی شماره مجازی به ما ارائه میدهد؟

کلبه طراحی با دریافت نمایندگی واسطه از طرف گوگل ویس این افتخار را دارد که با استفاده از شماره های مجازی گوگل ویس که به صورت کاملا معتبر و قانونی توسط گوگل ایجاد و پشتیبانی میشود به کاربران شماره مجازی آمریکا و کانادا تقدیم کند که این شماره ها بر خلاف دیگر شماره های مجازی رایگان (که با نرم افزار ساخته میشوند و توسط شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ و وایبر مسدود شده میباشد) کاملا ولید و فعال میباشند و شما میتوانید با این شماره در تمامی سایتهای معتبر و شبکه های اجتماعی ثبت نام کنید ، زیرا این شماره ها توسط کمپانی گوگل ایجاد و تایید شده اند.

 

 

Google voice

 

 

گوگل وویس یکی از خدمات ارتباطاتی گوگل می‌باشد که به کاربران امریکایی و کانادایی می دهد که به وسیله شماره ای که ارائه می دهد این کاربران می توانند به صورت رایگان به همدیگر اس ام اس و تماس رایگان بزنند.

 

امکاناتی که شماره گوگل ویس ارائه شده توسط کلبه طراحی داراست :


1 – این شماره با پیش کد +1 ارائه می گردد و شما می توانید با این شماره اس ام اس ارسال و دریافت کنید و یا تماس دریافت کنید یا تماس بزنید . با این شماره شما می توانید به شماره های امریکایی و کانادایی به رایگان اس ام اس و تماس داشته باشید ولی برای دیگر کشور ها باید شارژش کرد که اونوقت با کشور های دیگه هم می تونید تماس یا اس ام اس داشته باشید ولی برای امریکا و کانادا رایگان می باشد.

2 – هزینه ماهانه و یا سالانه ندارد و تاریخ انقضا هم ندارد .

3 – با این شماره امریکا می توانید اکانت های بیشتر سایت هایی هم چون پی پال ، اسکریل ،ویزا کات و مستر کارت و همه سایتها اینترنتی را وریفای کنید چون شماره معتبر بوده و تریال نمی باشد . بدون هزینه نگه داری ماهانه ویا حتی سالانه قابلیت استفاده در گوشی و لپ تاپ

4 – شماره کاملا ولید و معتبر می باشد . می توانید با این شماره گوگل وویس در شبکه های مجازی مانند ایستا گرام تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی ثبت نام کنید

 

 

ویژگی های عالی شماره google voice :

شماره گوگل وویس با پیش کد +1 بوده و قابلیت وصل به جیمیل شما را دارد که در هنگام دریافت اس ام اس و تماس با خبر می شید .قابل انتقال به دیگر حساب های جیمیل را داراست یعنی بعدا خودتون خواستین می تونید اون شماره رو به یه نفر دیگه بفروشید.


 

 

 شماره مجازی تلگرام

 

 

چطور می توانیم از شماره گوگل ویس استفاده نماییم :

برای استفاده از شماره google voice شما با نصب برنامه hangouts در گوشی اندروید و یا اپل و... می توانید از این شماره و امکاناتش استفاده کنید. تماس دریافت و ارسال کنید و یا اس ام اس دریافت و ارسال نمایید.توجه :

شماره گوگل ویس همان طور که در متن بالا ذکر گردید با پیش کد +1 ارائه می گردد و معتبر و ولید می باشد لذا با شماره های تریالی که در سطح اینترنت موجود بوده یا به وسیله اپلکیشین هایی همچون next plus . text now و یا .... مقایسه نفرمایید به دلیل آنکه در شماره های تریال شما نمی توانید در همه سایت ها ثبت نام کنید یا در اینستا گرام یا در تلگرام ثبت نام نمایید چون شماره را درجا می فهمند که با این اپلیشن ها ایجاد شده و تریال هستند در نتیجه شماره گوگل ویس با پیش کد امریکا کاملا ولید بوده و اسپم شناخته نخواهد شد چون خود گوگل ارائه میده این شماره رو و فقط به افراد امریکایی و کانادایی ارائه میده .پس کیفیت این شماره ها خیلی عالی هستند.

توجه ویژه به این نکته هم داشته باشید که در سطح اینترنت هستند سایت هایی که شماره امریکایی ارائه میدند ماهانه 3 دلار و یا 5 دلار که شارژی هستند تا زمانی که شارژ می کنید اون شماره هست ولی زمانی که شارژ نمی کنید شماره از دستتون میره و یا یک بار مصرف هستند مثل شماره های روسیه و یا چین که در سطح اینترنت موجود می باشد. ولی شماره گوگل ویس همان گونه که در بالا هم گفتیم به این صورت نبوده و کاملا رایگان بوده بدون هزینه ماهانه و تاریخ انقضاء می باشد.

 

ایا میشه با تلفن ثابت یا موبایل با این شماره ها تماس گرفت یا شخص مقابل هم حتما باید hangout رو داشته باشه تا بتونه با اون ب این شماره زنگ بزنه ؟

بله هر کسی با هر شماره ای میتونه زنگ بزنه و یا اس ام اس بزنه براتون اگه انلاین باشین که میتونین کال کنید و صحبت کنید ولی اگر انلاین نباشید به صورت وویس خواهد امد.

 

 

 

شماره مجازی کانادا

 

 

چه تضمینی هست که بعد از خرید فقط خودم به این شماره دسترسی دارم؟

جیمیلتون رو میگیریم و شماره رو به جیمیل شما وصل میکنیم شماره ماله شماست در جیمیل شخصی شما . هیچ کس نه میتونه استفاده کنه نه دسترسی داشته باشه . این شماره ها هم صفر هستند یعنی شماره جدیدند .

 

 

راهی نیست که جیمیلمو در اختیارتون نزارم ؟

جیمیل رو به این خاطر میگیریم تا انتقال بدیم شماره رو براتون بعد از انتقال رمز جیمیل رو عوض میکنید . چون شماره های گوگل ویس باید به جیمیل وصل بشن تا به وسیله خود جیمیل و یا برنامه hangout بتونین تماس و یا اس ام اس دریافت و ارسال کنید. اگر دوست ندارید جیمیلتون رو بدید میتونیم با جیمیل بدیم براتون شماره رو بعد خودتون شماره رو یه جیمیل شخصی تون انتقال بدید . آموزش انتقالش رو براتون میگیم.

 

 

هزینه ارائه این شماره ها چقدر هست؟

گروه کلبه طراحی همواره تمام تلاش خود را کرده که خدمات ارائه شده را به صورت رایگان و یا با مناسبترین قیمت در کنار تضمین کیفیت ارائه دهد ، با توجه به نوسانات دلار و افزایش قیمت ارز در روزهای اخیر ، ما تمام تلاش خودمان را کرده ایم که قیمت را در مناسبترین حالت ثابت نگه داریم و قیمت را افزایش ندهیم.

 

قیمت هر خط  در زمان نوشتن این مقاله با توجه به نرخ روز دلار در تاریخ 1399/10/17 برابر با 179.000 تومان میباشد

> تاریخ بروزرسانی قیمت 1399/10/17 <


 

 

 

** پس از واریز وجه، به پشتیبانی آنلاین سایت، یا در تلگرام و واتس اپ ما پیام ارسال کنید و اطلاع بدید

 

هر شماره فقط میتواند به یک جیمیل متصل شود و برای داشتن و تهیه چند شماره، میبایست چندین حساب جیمیل تعریف شود که بعدها میتوانید آن شماره را به جیمیل دیگری انتقال دهید.

 

 

این مطلب در تاریخ 1397/12/15 بروزرسانی شده است و این بخش به آن اضافه گردیده است:

* با توجه به قوانین جدید گوگل در خصوص شماره های گوگل ویس آمریکا و کانادا، رعایت موارد زیر از طرف کاربران الزامی میباشد

  1. شماره ها میبایست استفاده شوند و از غیرفعال ماندن شماره خودداری کنید. به این صورت که حداکثر در بازه های زمانی 20 روزه باید از طریق برنامه های اعلام شده به یک فرد دیگر پیام ارسال یا دریافت کنید. برای این مورد میتونید با دوستان هم شماره خود یک گروه ایجاد کنید و یا برای غیرفعال نماندن شماره خودتون به شماره ما که بهتون اعلام میشه پیام ارسال کنید و با خطتون کار کنید
  2. طبق قوانین جدید گوگل این شماره ها قابلیت ثبت با جیمیلهای قدیمی را دارد و چنانچه جیمیل جدیدی را برای انتقال شماره انتخاب کنید ممکنه  بعد از مدتی مراحل وریفای مجدد توسط گوگل از شما درخواست شود. برای جلوگیری از این مورد شماره ها با جیمیل قدیمی به شما واگذار میشود و آموزشهای انتقال هم ارائه میشه، فقط برای انتقال به جیمیل شخصی خودتون دیگه مثل قدیم نیست و باید جیمیل شما قدمت چندماهه یا فعالیت بالایی داشته باشد
  3. برای استفاده از این شماره ها بهتره از وی پی ان آمریکا استفاده بشه و چنانچه جیمیل مورد استفاده شما قبلا با آی پی ایران یا کشورهای دیگه ای غیر آمریکا و کانادا لاگین انجام شده، بهتره استفاده نکنید و همان جیمیلی که ما به شما دادیم رمزش رو عوض کنید و با همون به صورت شخصی کار کنید
  4. تمامی شماره های ارائه داده شده کاملا وریفای میباشند و مشکلی در این خصوص نخواهند داشت و گوگل درحال حاضر نسبت به وریفای مجدد حساسیت خاصی ندارد، مگر اینکه قوانین اعلام شده بالا را رعایت نکنید که در این صورت ممکن هست گوگل برای وریفای مجدد شماره و جیمیل شما برای شما ایمیل یا پیامی ارسال کنید
  5. برای نگهداری یا شارژ این خطوط نیاز به هیچ هزینه جداگانه و اضافه یا ماهانه ای نیست و با یک بار پرداخت این شماره ها برای شما فعال خواهد شد. فقط قوانین اعلام شده را رعایت کنید تا خدای نکرده مشکلی ایجاد نشه
  6. هر سوال و راهنمایی دیگه ای نیاز داشتید میتونید با ما در تماس باشید

 

 

 

سایت شماره مجازی

 

 

 خرید شماره مجازی

 برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کد تخفیف برای تعداد بالاتر از دو شماره مجازی معتبر و واقعی و ولید با پیش شماره 1+ و قابل استفاده برای شبکه های اجتماعی میتوانید از راههای زیر با ما در تماس باشید:

- تماس با ما از بالای سایت

- ایمیل : [email protected]

- پیامک و تماس، واتس اپ: 09377315793

- آیدی تلگرام : @tt_admin

- اینستاگرام : @kd_group_ir

و همچنین سفارش راحت و سریع از طریق درگاه معتبر زرین پال

 

 

 

شماره مجازی آنلاین برای تلگرام :

خیلی از کاربران که پیام میدن این سوال را دارن که آیا میشه از این شماره مجازی برای تلگرام استفاده کرد؟

بله این شماره ها قابلیت فعالسازی تمامی شبکه های اجتماعی را دارند و کد براشون دریافت میشه و مانند شماره های مجازی رایگان که به صد نفر فروخته میشن نیست و فقط به یک نفر فروخته میشه به صورت دائم.

اما

شماره مجازی رایگان

چون به افراد زیادی فروخته میشود و اکثر این افراد برای مقاصد تبلیغاتی و ... از این شماره ها استفاده میکنند این شماره ها توسط کاربران ریپورت شده است و ساخت تلگرام با آنها تقریبا غیر ممکن میباشد.

 

 

خرید شماره مجازی واتساپ :

شماره مجازی برای واتس اپ میخواستم، آیا این شماره ها میشه باهاشون واتساپ درست کرد؟

بله، همانطور که در قسمتهای مختلف مقاله بارها اعلام کردیم با این شماره ها میتوانید تمامی شبکه های اجتماعی را فعال کنید و کد را به صورت پیام یا تماس دریافت کنید و اکانت خود را فعال کنید.

 

 

 

شماره مجازی واتساپ

 

 

 سایت ساخت شماره مجازی:

سایتهای زیادی هستن که دارن چنین خدماتی رامیدن، اما این شماره ها موقت هست و قبل شما هزاران نفر از اون استفاده کردن و موضوع بعدی اینه که شما مالک اون شماره نیستید.

اما شماره های ارائه شده توسط کلبه طراحی از کمپانی معتبر و معروف گوگل به صورت وریفای شده گوگل هست و مالکیت دائم این شماره در اختیار شما و بر روی جیمیل شما هست.

پس در اینجور مواقع کسی که به فکر آینده کاری خودش باشه و برای اون ارزش قائل باشه ترجیح میده با هزینه مناسبی که ما داریم ارائه میدیم خریداری کنه تا اینکه شماره مجازی رایگان داشته باشه که مالکش نیست و فردا هر کسی ممکنه اونو داشته باشه

 

 

شماره مجازی رایگان بدون ریپورت

شماره ای که رایگان باشه و هزاران کاربر در جاهای مختلف یا فقط ایران از اون استفاده کرده باشن، با توجه به اینکه اکثر این افراد برای ارسال پیامهای تبلیغاتی از این شماره ها استفاده میکنند، پس باید بدونید که شماره مجازی رایگان بدون ریپورت وجود ندارد، و اگر شانسی چنین شماره ای گیر آوردید، بدونید شماره چون تازه هست داره کار میکنه و در روزهای آینده صددرصد اینم ریپورت و بلاک میشود.

 اما شماره های ارائه شده ما از گوگل ویس، و کاملا معتبر و ولید هستن و با رعایت نکاتی که در بالا گفته شده، میتونید به صورت کاملا اختصاصی و شخصی و به صورت مادام العمر از اون استفاده کنید.

 

 
 
 
 
 

 

نظرات

پیام شما:p>

سلام به سایت های فارسی زبان زیاد ثبت نام کردم
حتی کد یه بار مصرف برام که ایمیل بسازم ارسال نشد
میشه با خط شما تست کنم یا آدرس تلگرام بدید
برای خرید خط مجازی چند سرویس ثابت
ممنون میشم
افزایش خدمات رایگان
اطلاعیه ها و اخبار سایت

- فیلم طراحی سایت از ابتدا تا انتها - (به زودی)

 

- فیلم رایگان آموزش طراحی سایت در چند دقیقه

 

 

اینستاگرام ما