افزایش خدمات رایگان
اطلاعیه ها و اخبار سایت

- فیلم طراحی سایت از ابتدا تا انتها - (به زودی)

 

- فیلم رایگان آموزش طراحی سایت در چند دقیقه

 

 

اینستاگرام ما

 

Google Adsense چیست و چگونه از طریق آن درآمد داشته باشیم؟

گوگل Adsense یک روش بسیار مناسبی برای کسب درآمد از تبلیغات می باشد. در این روش گوگل کار فروش را برای تولید کننده و ارائه دهنده خدمات انجام می دهد و همه مسائل فنی که افراد باید انجام بدهند را رعایت می کند! باید کدهای مورد نظر را بعد از ساخت سایت بر روی صفحات وب سایت خود قرار داده و آنها تبلیغاتی را مطابق با موضوع صفحات وب سایت ساخته شده قرار می دهند.

گوگل سالانه میلیونها دلار به افراد مختلف در سراسر جهان بابت تبلیغات پرداخت میکند.اما شما باید برای کسب درآمد از گوگل ادسنس یک سری قوانین را رعایت کنید:

 

 

1- پیروی از قوانین گوگل

لیست قوانین و سیاست های گوگل Adsense در رابطه با اینکه شما به عنوان رابط آنها چه کارهایی باید انجام دهید و یا چه کارهایی نمی توانید انجام دهید را اعلام کرده است. آنها یک کار بزرگ برای حفاظت از تبلیغات خود با حفظ یکپارچگی بسیار بالا در گوگل Adsense انجام داده اند. در واقع برای تقلب در آن با یک "نه" بزرگ مواجه خواهید شد. در ضمن هرگز بازدیدکننده وب سایت خود را برای کلیک بر روی تبلیغات نباید اغوا کنید. حتی نباید بر روی تبلیغات خود کلیک نمایید. با این کار شما از دریافت پول منع شده و نمی توانید درآمدی از این روش داشته باشید.

2- تمرکز هر صفحه در تبلیغات

من واقعاً از استفاده از وبلاگ wordpress به عنوان وب سایت لذت می برم. برخی از plug-ins های عالی و قابل دسترس هستند که این کار را برای اجرای آگهی در صفحات وب سایت شما بسیار آسان می سازد. صفحات خود را با بنرهای دیگر که برای دیگر اهداف است، به هم نریزید. صفحات وب سایت خود را ساده نگه دارید تا تبلیغات در صفحه مشخص شده و کلیک بیشتری دریافت کنید.

3- اضافه کردن مطالب با کیفیت

  آنچه شما در وب سایت تان برای توسعه انجام می دهید در واقع ارتقاء اطلاعات در گوگل Ads هم انجام می گیرد. اطمینان حاصل فرمایید هر مطلبی که به وب سایت خود اضافه می کنید ارزشمند و منحصر به فرد باشد. زیرا آنها می خواهند به جستجوگران خود تجربهء خوبی توسط وب سایت شما به آنها ارائه دهند. هنگامی که مطالب مفید، پر محتوا و ارزشمند ارائه کردید، گوگل نیز با افزایش رتبه وب سایت (رنکینگ) به شما پاداش خواهد داد.

4- تمرکز بر روی کلمات کلیدی وب سایت

به ازای ساخت هر صفحه در سرتاسر وب سایت از یک عبارت کلیدی استفاده نمایید. گوگل به این قضیه علاقه زیادی دارد زیرا توسط این عبارات کلیدی آسان تر به صفحات وب سایت شما رنکینگ خواهد داد.

5- کلمات کلیدی هدفمند به منظور پرداخت بیشتر

شما واقعاً باید به نبال بین 5 تا 10 عبارت کلیدی هدفمند در هر وب سایت باشید. به ازای هر صفحه یک عبارت کلیدی هدفمند در هنگام ساخت سایت داشته باشید. ساخت سایت شما باید بر پایه این کلمات کلیدی هدفمند بنا شود تا توسط آنها درآمد بیشتری داشته باشید. ما اکنون می دانیم که گوگل 68٪ از درآمد تبلیغاتی را به من و شما باز می پردازد.شما می توانید اطلاعات آنلاین برای برآورد EPC ایجاد عبارات کلیدی بدست آورید. یکی از ابزارهای رایگان آن گوگل Adwords می باشد.

این مطلب فقط چند موردی بودند که باید هنگام ساخت سایت در ذهن خود داشته باشید و برای داشتن درآمد اصلی از گوگل Adsense بر آن تمرکز کنید. این یک برنامه عالی برای کسب درآمد از طریق وب سایت تان است. البته تا زمانی که گوگل شمارهء یک موتورهای جستجو در سراسر دنیا باشد.

نظرات