رنگ

فالوور اینستاگرام | خرید فالوور اینستاگرام

سفارش طراحی

فالوور اینستاگرام چیست؟

فالوور به معنای دنبال کننده است، فالوور اینستاگرام به افرادی می‌گویند که پیج اینستاگرام شما را دنبال می‌کنند تا از فعالیت شما آگاه باشند.

 

فضای اینستاگرام برای یک کسب و کار بدون وجود فالوور مناسب و محتوای خوب سود چندانی ندارد. پیج های زیادی هستند که کسب و کارشان را فقط در اینستاگرام دارند و در فضای واقعی هیچ فعالیتی ندارند. این پیج ها عمدتا دارای فالوور بالایی هستند و یکی از روش هایی که استفاده می کنند خرید فالوور اینستاگرام است.

اما سوالی که پیش می آید این است که خرید فالوور اینستاگرام به چه صورت باید انجام شود. در صورتی خرید فالوور اینستاگرام به رشد کسب و کار شما کمک می کند که شما خرید فالوور وافعی و فعال را انجام دهید و از خرید فالوور فیک خودداری کنید.

 

مورد دیگر این است که فالوور های شما باید محتوای شما را درک کنند تا به آن واکنش نشان دهند و به این دلیل پیشنهاد میشود برای پیجهای فارسی از خرید فالوور ایرانی اطمینان حاصل کنید. کلبه طراحی برای اینگونه پیجها این تضمین را می دهد که فالوور ایرانی، واقعی و فعال و طبق سفارش شما برای شما جذب کند و شما تنها به تولید محتوا فکر کنید.

کسب و کار اینترنتی شما ، نیازمند تبلیغاتی موثر در در دنیای اینترنت است. یکی از شاخه های کسب و کار اینترنتی که در کشور پیشرفت بسیاری داشته است ، کسب و کار تحت شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام است. اما بازاریابی در این حوزه قوانین خاص خود را دارد و فعالیت هایی متفاوت را برای جذب مشتری می طلبد و شما صرفا با راه اندازی یک پیج اینستاگرام نمی توانید کسب و کار سودده خود را ایجاد نمایید و اینجاست که خرید فالوور واقعی اینستاگرام به کمک شما خواهد آمد.

 

 

خرید فالوور اینستاگرام

 

 

 

در دنیای امروز فعالیت در شبکه های اجتماعی و داشتن یک وبسایت حرفه ای و قوی یکی از نیاز های هر فرد یا کسب و کاری است. استفاده از این فضا ، به دلیل تعداد زیاد کاربران می تواند یک عامل تاثیر گذار در بازاریابی کسب و کار شما باشد.

اینستاگرام در صدر این شبکه های اجتماعی در ایران قرار دارد که امکانات بسیاری خوبی را به کاربران برای گسترش فعالیت های خود ارائه می دهد.
 اما نکته مهم اینجاست که اعتبار در این شبکه های اجتماعی به تعداد فالوور ها بستگی دارد و جذب فالوور فعال و واقعی کاری دشوار است و به همین خاطر خرید فالوور واقعی و فعال می تواند به شما کمک کند.


به هر صورت در جامعه ما شاید توجه به تعداد فالوور در اینستاگرام ، نسبت به ارائه محتوای مفید بیشتر باشد. پیج هایی هستند که محتوای بسیار مفیدی ارائه می دهند اما در جذب فالوور ناکام مانده و رشد مناسبی ندارد. البته باید توجه کنید که حتی اگر قصد خرید فالوور را داشته باشید باید محتوای مناسبی تولید کنید تا فالوور هایتان باعث رشد کسب و کارتان شوند.


 

شرکت های متفاوتی در ایران مشغول به فروش فالوور اینستاگرام هستند و هر یک تعریفی خاص برای این واژه ارائه کرده اند. اما عموما ، منظور از واژه خرید فالوور اینستاگرام ، ایجاد فالوور های زیاد در مدت بسیار کوتاه برای پیج اینستاگرام شما است. بازاریابان این روش با تکیه بر حس خوش آیند بالا رفتن تعداد فالوور های شما ، شما را فریب می دهند در صورتی که این راهکار هیچ تاثیری در فروش شما نخواهد داشت.
اما چرا این راهکار تاثیری ندارد ؟

شما میبایست بر اسا نوع فعالیت خود و تعداد فالوورهای فعلی پیج خود اقدام به سفارش فالوور واقعی یا فالوور فیک کنید.

 

اگر تجربه ای در این زمینه ندارید و نیاز دارید که پیج شما توسط همکاران متخصص ما به صورت رایگان آنالیز شود که چه نوع فالووری برای خرید اولیه پیج شما مناسب است میتوانید از طریق راههای ارتباطی ما که در انتهای مقاله نوشته شده، با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

متخصصین کلبه طراحی، به صورت رایگان پیج شما را بررسی میکنند و به شما پیشنهاد میکنند که چه نوع فالووری مثل فالور فیک یا فالور واقعی برای خرید اولیه مناسب پیج شما هست.

 

 


خرید فالوور اینستاگرام

زمانی که شما مطلبی در پیج خود می‌گذارید مطالب شما برای فالوور های شما به نمایش گذاشته می‌شود و آنها می‌توانند آن را لایک کنند یا زیر آن کامنت درج کنند.

 

 

چرا فالوور بخریم؟

بهترین استراتژی برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام خرید فالوور است. شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور باکیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این‌یک امتیاز به شمار می‌آید.

یکی مرد جنگی به از صد هزار! در دنیای اینستاگرام، این را ما این‌گونه معنی می‌کنیم که اگر صفحه فروش شما فالوور زیاد داشته باشد باعث اعتماد بیشتر و تبدیل‌شدن فرد به مشتری و این بهتر از نمایش صفحه شما به صدها نفر و بی‌نتیجه ماندن آن است.

 

مردم زمانی که می‌بینند شما فالوور زیادی دارید خودبه‌خود شمارا دنبال می‌کنند و بیشتر موردتوجه مردم قرار می‌گیرید. شما با خرید فالوور برای یک صفحه تجاری، درواقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و«جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد.

 

 

خرید فالوور چه ارزشی دارد؟

خرید فالوور راه صد ساله را به یک شبه تبدیل می‌کند و باعث افزایش فروش و رسیدن به سود کلان می‌شود. خرید فالوور بهترین روشی است که شما می‌توانید لایک ، کامنت ، بازدیدکننده و مشتری به‌صورت همزمان بهبود ببخشید و همچنین مشتریان زیادی جذب کنید شما با خرید فالوور به پیشرفت پیجتان کمک می‌کنید.

 

باید بپذیریم که کاربران، امروزه به کانال‌های با فالوور پایین حتی باوجود بهترین مطالب اهمیتی نمی‌دهند و سری از انجا لفت می‌دهند و ترجیح می‌دهند، وارد پیجی با عضو بالا شوند.

از طرفی یکی از راه های افزایش فالوور ، شرکت در تبادل است و همه خوب میدانیم که بازهم در این تبادلات، پیج های با فالوور بالا رشد می‌کنند و همین اندک فالوور هم به سمت خود می‌کشانند.

 

 

اما حالا چاره چیست؟

دو راه وجود دارد:

یکی صرف هزینه و تبلیغ کردن که واقعاً هزینه‌های سرسام‌آوری دارد و بازدهی آنها هم خیلی کم است.

و راه دوم این هست که ما با استفاده از خرید فالوور، اعضای پیجتان را بالا ببرید تا هم در تبادلات جایگاه بهتری داشته باشید و هم اعتبار پیجتان بالاتر برود تا کاربران اعتماد بیش‌تری داشته باشند و آنفالو نکنند و در ادامه با بالا بردن کیفیت مطالب باعث ورود اعضای جدید شوید.

 

 

 

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

 

 

 

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

تمام فالوور هایی که ما برای شما جمع‌آوری می‌کنیم واقعی هستند و شما می‌توانید با یک بار خرید فالوور شاهد سرعت و عملکرد ما با کمترین ریزش باشد. بدون شک بالا بودن فالوور و لایک پست‌ها تأثیر بسیار زیادی در جذب مخاطبین و بالا رفتن اعتبار پیج اینستگرام شما دارد.

 

 

افزایش فالوور اینستاگرام

ما تلاش میکنیم تا بهترین کیفیت فالوور ها رو به مشتریان خود ارائه کنیم تا به راحتی هر چه تمام افزایش فالوور های خود رو تجربه کنید فالوور های ارائه شده توسط کلبه طراحی بدون نیازبه پسورد بوده و فقط با دادن ایدی پیج افزایش پیدا میکند و نیاز به هیچ گونه فالوور یا انفالوور توسط شما نیست برخلاف سایت های که به روش ربات یا فالوور انفالوور روند افزایش فالوور را انجام میدهند هست

 

چرا باید فالوور اینستاگرام بخریم؟

کلبه طراحی با تجربه نزدیک به 10 سال فعالیت در عرصه وب فارسی و بیش از 4 سال در زمینه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام و ... و با دارا بودن تیم متخصص در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی افزایش فالوور اینستاگرام صفحه شمارا به‌صورت هدفمند و عملی انجام می‌دهد. جذب فالوور واقعی و فعال و هدفمند و ارائه قیمت‌های کاملاً رقابتی طبق روال فعالیت این سالیان از اولویت‌های ما محسوب می‌شود.

 

ویژگی فالوور هایی که می‌خرید

  1. فالوور های ما ریزش کمی دارد.
  2. قیمت بسیار ارزانی دارند.
  3. در سریع‌ترین زمان ممکن تکمیل می‌شود.
  4. لایک، کامنت و ویو توسط افراد کاملاً ایرانی و فعال انجام می‌شوند.
  5. کاملاً قانونی و کنترل‌شده است.

 

 

 

 

 

خرید فالوورافزایش فالوور اینستاگرام

 

 

 

 

 

روش های خرید فالوور اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام

خرید فالوور واقعی اینستاگرام از طریق ربات اینستاگرام

مطلوب ترین و معقول ترین روش در میان روش های خرید فالوور ، خرید فالوور اینستاگرام از طریق ربات است. ربات اینستاگرام یک سیستم تحت وب می باشد که به شما امکانات فراوانی را برای رشد و فعالیت در فضای اینستاگرام می دهد.شما در این روش صد در صد فالوور واقعی اینستاگرام به دست خواهید آورد. اما چرایی خوب بودن این روش و مزیت های آن را برایتان شرح می دهیم

 

 

مزیت های خرید فالوور اینستاگرام از طریق ربات

فیلتر های قابل تنظیم

شما می توانید با استفاده از این فیلتر ها ، جذب فالوور را برای خودتان هدفمند سازید. چند نمونه از این فیلتر ها را برایتان توضیح می دهیم. فیلتر های اولیه موجود در پنل کاربری شما ، فیلتر تعداد فالوور و تعداد فالوو شده ها است. شما می توانید تنظیم نمایید در صورتی که تعداد فالوور های یک پیج از حدی بیشتر و یا کمتر بود ، برای شما جذب نشود. برای مثال شما می خواهید تنها افرادی که تعداد فالوور کمتر از 500 نفر دارند برای شما جذب شوند. با این فیلتر به راحتی می توانید این کار را انجام دهید و سیستم را برای جذب افرادی با فالوور کمتر از 500 نفر تنظیم نمایید.

 

همچنین . همانند فیلتر فالوور شما قادر هستید حد مشخصی برای تعداد فالو شده ها در نظر بگیرید تا سیستم طبق فیلتر های شما روند جذب فالوور را پیش ببرد. با استفاده از این فیلتر می توانید فالوور های جذب شده برای خودتان را پایش کنید و خرید فالوور اینستاگرام خود را هدفمند تر از گذشته نمایید فیلتر بعدی که بعد از خرید فالوور اینستاگرام در دسترس شما قرار می گیرد و کمک زیادی به هدفمند شدن پروسه خرید فالوور اینستاگرام شما می کند. فیلتر تعداد پست است.

 

افرادی هستند که تعداد  پست بسیار کمی دارند و اقدام به خرید فالوور فیک می کنند ، شما می توانید با تنظیم حداقل تعداد پست ، از جذب این افراد توسط ربات جلوگیری کنید و فقط فالوور های فعال را جذب کنید.

 

فیلتر سوم ، فیلتر متن پروفایل و عکس پروفایل می باشد. زمانی که شما اقدام به خرید فالوور می نمایید ، قطعا به دنبال خرید فالوور واقعی هستید و تمایل ندارید افراد غیر واقعی و یا نیمه واقعی پیج شما را فالو کنند. یکی از ارکان اصلی در حقیقی بودن افراد ، داشتن عکس پروفایل و متن مناسب در پروفایل است. شما می توانید ربات را طوری تنظیم کنید که افراد بدون عکس پروفایل را برای شما جذب نکند و همچنین در صورتی که کلمه خاصی در متن پروفایل مشاهده کرد آن فرد را نیز برایتان جذب نکند.

 

فراموش نکنید یک فالوور فعال، دارای تصویر پروفایل می باشد دو فیلتر دیگر نیز بعد از خرید فالوور اینستاگرام در پنل شما استقرار دارد فیلتر بیزینسی بودن پیج که به شما این امکان را می دهد تا از جذب پیج های بیزینسی جلوگیری کنید و فیلتر قفل بودن پیج که به شما امکان عدم جذب پیج های بسته را می دهد.

با استفاده از این فیلتر ها شما به بهینه ترین شکل خرید فالوور اینستاگرام را انجام داده اید و مطمئن خواهید بود فالوور واقعی اینستاگرام به شما تحویل داده خواهد شد.

 

 

 

آمار پیشرفته از روند افزایش فالوور

شما از طریق پنل ربات های فالوور می توانید به دقت روند افزایش فالوور خود را مشاهده نمایید. می توانید روند را ارزیابی نمایید تا در صورت نامناسب بودن آن تنظیمات و پیج های هدف خود را تغییر دهید و بهینه ترین حالت را برای خود ایجاد نمایید.

 

 

ابزار های جانبی رایگان

این ابزار ها به شما کمک می کند تا بتوانید با فالوور هایتان در تعامل باشید و به خوبی آنها را جذب پیج خود کنید. .

 

 

پست زمان بندی شده اتوماتیک

بسیاری از افراد با ارسال پست هر روزه در اینستاگرام مشکل دارند و زمان کافی برای انجم این کار را ندارند. با اسفاده از این ابزار شما می توانید پست های خود به ربات بدهید تا در زمان تعیین شده در پیج اینستاگرام شما قرار بگیرد. شما می توانید به خوبی از در مدیریت محتوای خود استفاده کنید و به طور پیوسته پست های خود را در پیج ارسال نمایید و به کاربرانتان این قول را بدهید تا در راس ساعت معینی و تعداد معینی در روز پست ها در پیج قرار خواهد گرفت. اسال پست پیوسته و مناسب یکی از علل موفقی و بازدهی مناسب روند خرید فالوور اینستاگرام است.

 

 

دایرکت اتوماتیک

با استفاده از این روش می توانید به صورت خودکار به افرادی که می خواهید پیام دایرکت ارسال نمایید. برای آشنایی بیشتر با این ابزار می توانید مطلب ربات دایرکت اینستاگرام را مشاهده نمایید.

 

 

لایک اتوماتیک

این ابزار نیر به شما کمک می کند تا با لایک کردن پست های دیگران ، توجه آنها را به خود جلب کنید و تعامل خود را با فالوورهایتان بالا ببرید.

 

 

قیمت خرید فالوور

 


2.خرید فالوور از برنامه های موبایلی 

اگر سری به مارکت های اندرویدی ایرانی بزنید ، با انواع و اقسام این نرم افزار ها مواجه می شوید . در این روش شما باید کارهایی مثل لایک ، کامنت ، فالو را انجام دهید تا اعتبار کسب و کنید و بتوانید خودتان نیز خرید فالوور اینستاگرام انجام دهید.

اما شاید کم بازده ترین روش ، استفاده از این روش باشد. افرادی که شما را فالو می کنند بدون هیچ هدفمندی شما را فالو می کنند و تنها صرفا به این منظور که در برنامه اعتبار به دست بیاورند این کار را انجام می دهند ، آنها ممکن است اصلا نیازمند محصول یا خدمات شما نباشند و بعد از مدت بسیار کوتاهی شما را آنفالو کنند.

 

همانطور که گفتیم خرید فالوور باید هدفمند و برای خرید فالوور فعال و واقعی باشد. مشکل بعدی این است که بسیاری از افراد با پیج های غیر اصلی خودشان شما را فالو می کنند تا برای پیج اصلی خود اعتبار درون برنامه ای کسب و کنند و بتوانند خرید فالوو را برای پیج اصلی خودشان انجام دهند. در این صورت شما فالوور هایی را جذب کرده اید که هرگز فعالیتی نخواهند داشت و تنها برای کسب اعتبار درون برنامه ای ساخته شده اند.

 

توجه داشته باشید که فریب شعار هایی همچون خرید فالوور اینستاگرام ارزان یا خرید فالوور اینستاگرام ایرانی ارزان را نخورید. در این صورت ممکن است شما هزینه بسیار پایینی بپردازید ولی قطعا فالوور فیک و غیر فعال به شما تحویل داده خواهد شد و همان مقدار هزینه شما نیز از بین خواهد رفت. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در صورت خرید فالوور واقعی، هیچگاه فالوور ها یکجا به اکانت شما اضافه نخواهند شد و این پروسه زمانبر خواهد بود.

 

 

3.تبلیغ در پیج های بزرگ

شما می توانید پیج اینستاگرام خود را در پیج های بزرگ تبلیغ کنید ، بدین صورت که شما یک محتوای تبلیغتی آماده می کنید. این محتوا می تواند به شکل عکس یا ویدئو باشد و پیام تبلیغاتی خود را در آن می گنجانید.

متنی مناسب برای آن می نویسید و آن را به پیج های تبلیغ دهنده می دهید. پست شما به مدتی که خریداری نموده اید بر روی پیج باقی می ماند و کاربران پیج تبلیغ دهنده آن را مشاهده می کنند و در صورت تمایل پیج شما را فالو می کنند.

 

همچنین شما می توانید در این روش ، با پرداخت مبلغی بیشتر درخواست ری پست را از پیج ها داشته باشید. در این صورت پست شما در هر روز که از تبلیغ می گذرد حذف می شود و دوباره ارسال می شود تا کاربران بیشتری پست را مشاهده کنند و درصد جذب فالوور شما بالاتر رود.

مشکل اول در این روش عدم توجه کافی فالوور ها به تبلیغات در پیج ها است. اگر توجه داشته باشید پست های تبلیغاتی آنچنان لایک و کامنتی را در پیج هایی که دارای فالوور بالایی هستند دریافت نمی کنند این نشان دهنده عدم توجه کافی مخاطبان به پست های تبلیغاتی است. مشکل دوم این است که در صورتی که شما بخواهید پست تبلیغاتی خود را در پیج های بزرگ ارسال کنید ، باید چندین پیج را در نظر بگیرید و تنها با تبلیغات در یک پیج فالوور شما افزایش محسوسی نخواهد داشت.

 

هزینه ای پیج های بزرگ برای تبلیغات از شما دریافت می کنند متغیر است ولی نسبت به روش های دیگر ، مبلغ بسیار بالاتری برای شما تمام خواهد شد. پس توجه داشته باشید اگر می خواهید به سمت این روش بروید باید بودجه ای مناسب و بالا در نظر داشته باشید تا بتوانید این تبلیغات را به صورت مداوم انجام دهید. مشکل بعدی عدم تضمین است. شما با صرف هر هزینه ای نمی توانید تضمیتی برای جذب مقدار مشخصی فالوور داشته باشید.

 

پیج تبلیغ دهنده پست شما را برای مقدار روز خریداری شده بر روی پیج قرار می دهد و اینکه چه تعداد فالوور برای پیج شما جذب شود اصلا مشخص نیست و تضمینی در این میان وجود ندارد. ممکن است شما هزینه ای زیاد انجام دهید ولی مقدار بسیار کمی فالوور دریافت نمایید.پس هزینه ای که برای خرید فالوور اینستاگرام می پردازید نسبت به عملکرد کاملا به صرفه می باشد

 

 

4.تبلیغات توسط اینفلوئنسر ها

اینفلوئنسر ها به افرادی حقیقی گفته می شوند که شهرت زیادی در فضای مجازی دارند. این افراد دارای فالوور بالایی هستند و به همین سبب تبلیغات در پیج آنها می تواند بازخورد مناسبی برای شما داشته باشد . این روش در مقایسه با دو روش ذکر شده در بالا ، بازدهی بسیار بهتری دارد و شما را زودتر به هدف می رساند اما مشکل اینجاست که اینفلوئنسر ها برای هر چیزی تبلیغ نمی کنند و هزینه تبلیغات آنها اصلا هزینه کمی نیست. یکی دیگر از مشکلات دو دستگی در میان اینفلوئنسر ها در اینستاگرام است.

 

این افراد معمولا دارای یک دسته فالوور منتقد و یکم دسته فالوور دوست هستند. زمانی که شما تبلیغ خود را به اینفلوئنسر ها می دهید ممکن است کامنت های از دسته متقد دریافت کنید که برای برند شما جذاب و مناسب نباشد و تخریبی برای برند شما صورت بگیرد. اگر شما یک برند شناخته شده هستید و یا یک کسب و کار لاکچری دارید می توانید سراغ این افراد بروید و تبلیغات خود را به آنها بسپارید. حتما قبل از پیام دادن به آنها هزینه ای مناسب را کنار بگذارید.

 

 

5. خرید فالوور اینستاگرام (بهترین روش و پیشنهاد اکثر ادمینهای پیجهای بزرگ و معروف)

همانطور که تا اینجا متوجه شدید ، خرید فالوور اینستاگرام از طریق ربات اینستاگرام به صرفه ترین و بهینه ترین حالت ممکن در خرید فالوور اینستاگرام است. شما در این روش تعداد فالوور مشخصی را خریداری می کنید و سیستم دقیقا همان تعداد فالوور واقعی برای پیج اینستاگرام شما جذب می کند. امکانات رایگان بسیاری در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید از آنها استفاده کنید و همچنین فرصت تست عملکرد سیستم را به رایگان خواهید داشت

 

 

 

قیمت خرید فالوور

اما شاید بزرگترین مزیت در این روش ، هزینه مناسب و معقول آن باشد. شما این امکان را دارید تا با هر بودجه ای شروع به کار کنید و پیج خود را قدرتمند سازید شما می توانید به سادگی با هزینه ای اندک شروع کنید و نیاز به صرف هزینه زیاد نیست. همچنین تضمین در این روش باعث می شود شما از جذب تعداد فالوور خریداری شده مطمئن باشید. اگر به دنبال خرید فالوور ارزان نسبت به کیفیت هستید ، این روش بهترین راهکار برای شما است.

 

خرید فالوور اینستاگرام مرتبط با موضوع کاری

در این روش ، فالوور های شما تنها از پیج های معرفی شما جذب می شوند و هیچ فالووری از منبعی غیر از پیج های معرفی شده توسط شما جذب نخواهد شد. شما می توانید پیج های هدفتان را که همان رقبایتان هستند را به سیستم معرفی کنید تا فالوور های آنها برای شما جذب شوند. خرید فالوور به این صورت این امکان را به شما می دهد تا افرادی را جذب کنید که علاقه مند به موضوع کاری شما هستند. این افراد از قبل با موضوع کاری شما در ارتباط بوده اند و با آن نا آشنا نیستند و شما راحت تر می توانید با آنها تعامل برقرار کنید و کالا و خدمات خود را به آنها بفروشید.

 

زمان معقول در خرید فالوور

جذب فالوور در این روش در یک مدت زمان معقول طی می شود. دقت داشته باشید که بالارفتن یکباره فالوور می تواند خطراتی مانند بلاک شدن را برای پیج شما به همراه داشته باشید و این کار باید به صورت آهسته و پیوسته باشد تا اینستاگرام پیج شما را بلاک نکند

 

 

 

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

 

  برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

برنامه های زیادی برای این منظور در سطح اینترنت در حال تبلیغ و بعضا فروش میباشند، اما هیچکدام از این برنامه ها به سرعت و دقت و دارای پشتیبانی و پاسخگویی مانند پیشنهاد ما که بهترین روش را خرید فالوور اینستاگرام معرفی کرده بودیم نمیباشند.

یعنی شما با خرید فالوور فعال اینستاگرام میتوانید از پشتیبانی و پاسخگویی و راهنمایی تیم متخصص کلبه طراحی استفاده کنید، اما با استفاده از برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام فقط میتوانید طبق روال آن برنامه که اکثرا بر پایه فالو کردن و فالو بک میباشد اقدام به افزایش فالوورهای پیج خود کنید که این یک امر زمانگیر و خسته کننده میباشد.

 

1000 فالوور رایگان

ما بر روی تمامی سفارشات مقداری هدیه تقدیم سفارش دهندگان خواهیم کرد و این موضوع در این چند سال روال کاری ما بوده و خواهد بود.

شما با سفارش بالای 10 کا فالوور اینستاگرام، 1000 فالوور رایگان و هدیه و با سفارشات بالاتر مانند 20کا و 30کا و 50 کا و ... به همان نسبت میتوانید از فالوورهای هدیه ما که به صورت هدیه به رایگان برای شما افزوده میشود استفاده کنید.

 


ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

همانطور که در کمی بالاتر در مورد خصوصیات ربات افزایش فالوور اینستاگرام توضیح دادیم، مزایا و معایب و محدودیتهای آن را توضیح دادیم که با استفاده از اینگونه رباتها، به چه طریقی میتوانید فالوورهای پیج خود را افزایش دهید.

 

 


برنامه افزایش فالوور اینستاگرام ios رایگان

با جستجو در اپ استور اپل برنامه های زیادی را میتوانید برای این منظور پیدا کنید که بر اساس امتیاز و توضیحات و امکانات، آن برنامه ای که مناسب تر هست را نصب و استفاده کنید.

این برنامه ها اکثرا رایگان بوده، اما برای استفاده از خدمات کامل آنها میبایست نسخه کامل را خریداری کنید و یا نسخه کامل را به صورت درون برنامه ای خرید و فعال کنید.

 


پنل فالوور رایگان

پنل فالوور رایگان که کیفیت و کارایی مناسبی داشته باشد را نمیتوان یافت و اگر پنلی کارایی و کیفیت متوسط به بالا داشته باشد، رایگان نخواهد بود و برای استفاده از آن میبایست مبالغ ماهانه زیادی را پرداخت کنید.

اگر پنل رایگانی مشاهده کردید و از آن خواستید استفاده کنید، پیشنهاد ما این است که برای یادگیری و تست از آن برای یک پیج تست استفاده کنید و برای پیج اصلی خود از آن استفاده نکنید.

این پیشنهاد ما به شما میبایشد

 


خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

فالووری که بدون ریزش باشه را میتوان فالوور فیک گفت که البته فالورهای فیک هم ریزش دارند تا حدودی و امکان تضمین دادن فالوور بدون ریزش به هیچ وجه مقدور نیست .

البته ما در کلبه طراحی کیفیت فالوورهای خودمونو تضمین میکنیم و از نظر بازدهی این اطمینان را به شما میدهیم که نسبت به مبالغ پرداختی شما، با کیفیت ترین نوع فالوور را در پیج خود دریافت میکنید.

 

 

فالوور فیک رایگان برای اینستاگرام

 


برنامه افزایش فالوور اینستاگرام برای کامپیوتر

یک سری برنامه مخصوص کامپیوتر برای افزایش فالوور اینستاگرام ارائه شده است که بعضا آن را بر روی سرورهای مجازی آنلاین نصب میکند تا به صورت 24 ساعته و شبانه روزی بتوانند از آن استفاده کنند.

اما این برنامه ها نیز مانند دیگر برنامه ها بازدهی و کارایی مناسبی ندارند و هزینه سرور مناسب برای آنها یا هنگام استفاده از آن در سیستم خانگی هزینه اینترنت بسسیار بیشتر از خرید فالوور خواهد شد.

به همین دلیل ما خرید فالوور را پیشنهاد کرده ایم.

 


فالوور فیک رایگان برای اینستاگرام

فالور فیک فالورهایی هستن که برای افزایش تعداد فالوورهای شما کاربرد دارند و درصد کمی بازدید و فعالیت دارند و قیمت بسیار ارزانی نیز دارند.

این نوع فالوورها تاثیری در بازدید و لایک و ... ندارند، اما باعث افزایش فالوورهای پیج شما در نگاه اول کاربرا شده و این خودش باعث ایجاد حس اعتماد و اطمینان در بین بازدیدکنندگان پیج شما میشود.

بیشتر پیشنهاد ما برای استفاده از این نوع فالوورها، برای پیجهای فروشگاهی و خدماتی میباشد که هرچه فالوور بیشتری داشته باشند، حس اعتماد بیشتری را به بازدیدکنندگان جدید خود میدهند که میتواند تاثیر بسیار زیادی در فروش بیشتر آنها داشته باشد.

 

 

 

خرید فالوور اینستاگرام رایگان

این جمله یک جمله و اصطلاح غلطی میباشد که در بین کاربران ایران رواج پیدا کرده است.

اگر قصد خرید فالوور دارید، یعنی باید برای آن هزینه ای را پرداخت کنید، و اگر قصد دریافت فالوور رایگان برای پیج خود را دارید، پس نیازی به خرید نمیباشد.

فالوور اینستاگرام رایگان معمولا از طریق برنامه ها و اپ ها و رباتها انجام میشود و روال کاری آنها به این صورت است که شما با فالوو کردن یک پیج، آن پیج نیز شما را فالو میکند و اصطلاحا فالوبک میدهد به شما و به این ترتیب شما میتاونید با فالو کردن پیجهای دیگر، به صورت رایگان نیز فالوور دریافت کنید.

اما در اینگونه روشها نیاز به صرف وقت بالا میباشد

 


خرید فالوور اینستاگرام خارجی

برای افرادی که در زمینه های خارجی و مقالات و مطالب خارجی فعالیت دارند، این نوع فالوور بسیار مناسب بوده و بازدهی بالایی را برای پیج آنها خواهد داشت.

این نوع فالوورها بر اساس موضوعات خاص تفکیک شده هستند و میتوانند از کشورهای خاصی نیز باشند.

 برای سفارش فالوور خارجی با کیفیت و از کشور خاص و مدنظرتون میتوانید با پشتیبانی ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.

 


بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

هیچ شرکت یا سایتی را نمیتوان بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام معرفی کرد، زیرا هر سایت در زمینه ای خاص و با کیفیت خاصی و با قیمتهایی متفاوت در حال ارائه خدمات به مشتریان خود هستند.

ما در این چندین ساله فعالیت خود سعی کرده ایم که جزیی از بهترین سایتهای خرید فالوور اینستاگرام و خرید ممبر تلگرام باشیم و به لطف کاربران خوب و با محبت خودمون که همواره از ما تعریف و تمجید کرده اند، توانسته ایم یکی از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام باشیم و این افتخار با تلاش شبانه روزی همکاران متخصص ما و لطف کاربران خوب ما بوده است.

 


خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

این نوع فالوورها اکثرا فیک هستند و هیچ بازدید و فعالیتی در پیج شما ندارند و فقط برای افزایش فالورهای پیج شما در نگاه اول کاربرا کاربرد دارد.

 


خرید فالوور فعال

فالوورهای فعال و واقعی که از روشهای مختلفی برای پیج شما ارسال میشوند، دارای بالاترین کیفیت و بازدهی میباشند و تیم کلبه طراحی با توجه به این موضوه توانسته رضایت مشتریان خود را به صورت 100درصدی جلب کند.

لیست جدول پکیجها پس از بروزرسانی در این بخش قرار میگیرد

 

 

خرید فالوور 100 درصد واقعی

 


خرید فالوور اینستاگرام فیک

خرید فالوور فیک که در این مقاله به آن بارها اشاره کرده ایم با مناسبترین قیمت و به صورت پکیجهای مختلف طبق جدول زیر در کلبه طراحی ارائه میشود.

جدول پس از بروزرسانی در سایت قرار خواهد گرفت.

 


خرید فالوور 100 درصد واقعی

خرید فالوور 100 درصد واقعی از نوع پاپ آپ را به شما پیشنهاد میکنیم و با این روش که از طریق ارسال ناتیفیکیشن به دهها و صدها هزار کاربر انجام میشود و پس از کلیک بر روی فالو کردن توسط خود کاربر، به فالوورهای شما اضافه میشوند که این امر باعث 100درصد واقعی بودن فالوورهای وارد شده به پیج شما میباشند.

این روش از جدیدترین و با کیفیت ترین روشهای حذب و خرید فالوور 100 درصد واقعی میباشد.

 


خرید فالوور واقعی لایک زن

 برای خرید فالور واقعی میتوانید از پکیجهای ارائه شده ما استفاده ببرید، اما لایک زدن پستهای شما به عوامل بسیاری بستگی دارد که خارج از این مقاله میباشد و نیازمند یک مقاله اختصای جداگانه میباشد.

ما فقط کیفیت و بازدهی فالوورها را به شما تضمین میدهیم و لایک و کامنت گذاشتن و ... را نمیتوانیم، زیار کاربران فعال و واقعی، افرادی مثل ما و شما هستند و آیا ما همه پستها و مطالبی که میبینیم را لایک میکنیم و کامنت میزاریم؟؟!!!

 
راههای ارتباطی با ما:
تلگرام: @tt_admin
واتس اپ، پیامک :  09377315793
اینستاگرام: KD_Group_iR
ایمیل: KDhost [@] Yahoo [.] Com
و پشتیبانی آنلاین
 
 
 
 
 
 
 

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

قیمت خرید فالوور

قیمت خرید فالوور

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

فالوور فیک رایگان برای اینستاگرام

فالوور فیک رایگان برای اینستاگرام

خرید فالوور 100 درصد واقعی

خرید فالوور 100 درصد واقعی
  

نظرات

افزایش خدمات رایگان
اطلاعیه ها و اخبار سایت

- فیلم طراحی سایت از ابتدا تا انتها - (به زودی)

 

- فیلم رایگان آموزش طراحی سایت در چند دقیقه

 

 

اینستاگرام ما