طراحی سایت همسریابی

سفارش طراحی

طراحی سایت همسریابی

 

طراحی سایت همسریابی 

 سایت همسریابی و اطلاعاتی در مورد آن

 

امروزه با وارد شدن در دنیای مجازی و اینترنت استفاده از تکنولوژی های مدرن در زندگی روزمره باعث شده که سایت های همسریابی در زمره سایت های پر طرفدار و محبوب در بین جوانان مخصوصا جوانان کشور ما باشد ، زیرا به دلیل مشغله های کاری و نبود وقت برای شناخت رو در رو و داشتن دستگاههای موبایل و تبلت ، استفاده از سایتهای همسریابی یکی از ساده ترین و بهترین راهها میباشد. سایت همسریابی این امکان را به کاربران می دهد که در آن با ایجاد پروفایل و درج مشخصات خود بتوانند به تبادل اطلاعات و ارتباطات با یکدیگر بپردازند  و این باعث شناخت بیشتر از یکدیگر شده که زمینه ساز ازدواج در بین جوانان شود و چنانچه تمایل دوطرفه برای آشنایی باشد میتوانند با قبول در خواست همدیگه را بیشتر شناخته و با هم آشنا شوند. یکی ار امکاناتی که در این گونه سایت ها لازم می باشد امکان چت و مکالمه می باشد زیرا که زمینه ساز ارتباط دو طرفه خواهد شد و متناسب با اهداف پیاده سازی طراحی سایت همسریابی می باشد. 

 

در بعضی موارد طراحی سایت همسریابی با طراحی سایت دوست یابی اشتباه گرفته میشود که باید در این مورد خدمت شما کاربر عزیز گفته شود سایت های همسریابی میتوانند مجوز فعالیت از وزارت ورزش و جوانان دریافت کنند و به فعالیت قانونی بپردازند ، اما سایتهای دوست یابی خلاف قانون بوده و مجوز فعالیت برای انها صادر نمیشود.

ما برای شما سایت همسریابی با امکانات کامل را طراحی میکنیم و شما باید زحمت دریافت مجوز سایت همسریابی را بکشید تا بتوانید به صورت قانونی فعالیت نمایید.

 

 

ترافیک جستجویی کاربران که در طراحی سایت همسریابی می باشد می تواند باعث در آمد اقتصادی و مالی طراحی وب سایت همسریابی را ایجاد نماید به طور مثال با درج تبلیغات بنری و دیگر تبلیغات درآمدزا می تواند زمینه درآمد را از طریق این گونه سایتها برای مدیریت سایت بوجود آورد. در طراحی سایت همسر یابی با امکان گذاشتن مقالات آموزشی و نکات آموزشی در خصوص انتخاب همسر و زوج می تواند راهنمای و کمک خاصی برای کاربران باشد که با دید بهتر و روشن تر در این خصوص تصمیم گیری نمایند. امکاناتی که در طراحی سایت همسریابی در نظر گرفته می شود :

  • ایجاد پروفایل و مشخصات کامل کابران
  • امکان ایجاد معیار های ازدواج
  • امکان ایجاد معیار و مشخصات همسر مورد نظر
  • امکان تعریف تعرفه
  • امکان ایجاد قوانین
  • امکان ایجاد جستجو در کاربران نسبت به شهر محل سکونت
  • امکان ایجاد فیلتر و سطح دسترسی کاربران
  • و چندین امکانات دیگر که با توجه به درخواست مدیریت سایت طراحی خواهد شد.

 

 

  با توجه به اهمیت و توجه خاصی که به موضوع ازدواج و مسائل فرهنگی در جامعه بوجود آمده است ، طراحی سایت همسریابی زمینه ساز تکامل فرهنگی و اعتقادی جوانان به واسط انتخاب همسر مناسب و نیز انجام یافتن امر مقدس ازدواج در بین آنان خواهد بود. برای سفارش طراحی سایت از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید:

 

instagram: @kdhost_ir

E-Mail: [email protected]

فرم تماس با ما در بالای سایت

 

 

نظرات

آدرس ایمیل کاربر مخفی شده است

2019-09-15 20:26

حزینه ساخت همسریابی چقدراست مثل سایت همسریابی شیدایی ویا سایت همسریابی دوهمدل
آدرس ایمیل کاربر مخفی شده است

2019-08-28 18:59

با سلام لطفا تعرفه طراحی سایت را برایم ایمیل کنید با تشکر
آدرس ایمیل کاربر مخفی شده است

2019-05-02 20:18

سلام ساخت یک سایت حرفه ای مث سایت همسریابی نازیار چقدهزینه دربردارد
باتشکر
افزایش خدمات رایگان
اطلاعیه ها و اخبار سایت

- فیلم طراحی سایت از ابتدا تا انتها - (به زودی)

 

- فیلم رایگان آموزش طراحی سایت در چند دقیقه

 

 

اینستاگرام ما