رنگ

سایت مدیریت مهدکودک ، مدرسه ، آموزشگاه

سفارش طراحی

 

 

طراحی سایت مهدکودک

 

 

مدیریت دبیران ، دانش آموزان و اولیا آنها یک امر زمانبر و جاگیر میباشد.

زمانبر از آن جهت که باید مشخصات دانش آموز و اولیا او هر کدام به صورت جداگانه ثبت شود و جاگیر از آن نظر که باید این اطلاعات را در یک پوشه قرار داده و در قفسه و کمد و یا فایل قرار دهید.

سپس در زمان دسترسی به آن دوباره باید در میان چندین فایل و پوشه به دنبال پوشه دانش آموز و اولیا او بگردید تا بتوانید یک شماره تماس از او پیدا کنید جهت اطلاع رسانی و ... .

اما در این سیستم گروه کلبه طراحی سعی خود را نموده تا با ایجاد یک محیط ساده و آسان ، این امکان را برای شما فراهم کند که به صورت خیلی راحت با ورود به مدیریت سایت ، به صورت خیلی راحت و با چند کلیک ساده ، نام دانش آموز ، نمرات کسب شده ، شماره تماس اولیا او ، هزینه هایی که واریز کرده و خبلی چیزهای دیگر را مشاهده کنید.

یا مثلا وقتی که قرار هست در تاریخ مشخصی جلسه اولیا و مربیان انجام شود را در نظر بگیرید ، شما باید با تمام اولیا دانش آموزان تماس گرفته و به آنها این موضوع را اطلاع دهید و یا به ازای هر دانش اموز یک کاغذ چاپ کنید جهت دعوت اولیا به جلسه.

در روش اول با محاسبه هزینه تلفن و وقتی که گذاشته شده برای اینکار و در روش دوم هزینه کاغذ و چاپ آن در این شرایط اقتصادی مفرون به صرفه نمیباشد.

 

طراحی سایت مدیریت مهدکودک

 

 

در سیستم طراحی شده توسط کلبه طراحی شما میتوانید خیلی راحت و با چند کلیک ساده به جای اینکار یک متن را بر روی سایت قرار دهید تا دانش آموزان و اولیا با مراجعه به سایت از تاریخ برگزاری جلسه اولیا و مربیان آگاه شوند.

یکی دیگر از مزایای این سیستم که توسط گروه کلبه طراحی ، پیاده سازی شده است این میباشد که شما میتوانید تمام کلاسهای مدرسه خود را ایجاد کنید و نام دانش آموزان هر کلاس را به همراه نام مربی یا دبیر مشخص کنید و سپس بعد از دادن نمره کلاسی به دانش آموز ، اولیا آن دانش آموز بتواند از طریق سایت به نمره کسب شده توسط فرزندش در مدرسه اطلاع پیدا کند و از وضعیت فرزند خود درهر لحظه مطلع باشد.

مثال دیگری که میشود برای اطلاع رسانی این سیستم زد این هست که بنا به دلیلی قرار هست در روز مشخصی شما مدرسه را 2 ساعت زودتر تعطیل کنید و یا در آن روز کلاس تشکیل نمیشود یا اطلاع رسانی جهت اعلام تاریخ شروع امتحانات ترم و پایان سال و نمونه های دیگری که میشود نام برد!

شما میتوانید از طریق قراردادن یک متن اطلاع رسانی این موضوع را خیلی راحت و بدون صرفه هزینه اضافه جهت تماس و چاپ کاغذ به اطلاع دانش آموز و اولیای او برسانید.

در این سیستم قسمتهایی در نظر گرفته شده تا شما بتوانید از محیط مدرسه و آموزشگاه خود عکس قرار دهید با توضیحات کامل - امکان مشخص کردن سرویس مدارس با قابلیت گذاشتن عکس از ماشین ، راننده ، ساعت حرکت ، مسیر حرکت ، تعداد فضای سرنشین و - اعلام ریزنمرات دانش آموز در سایت جهت نمایش به دانش اموز و اولیا او - قرار دادن کتاب در بخشی با عنوان "کتابخانه سایت" جهت انتشار و فروش و دانلود توسط دانش آموز و اولیا - ایجاد و چاپ کارت دانش آموزی به صورت خیلی راحت و دهها امکانات دیگر که در این سیستم پیاده سازی شده است.

* اینها بخشی از امکاانات و خدمات این سیستم میباشد.

 

 

طراحی سایت مدیریت آموزشگاه

 

 

 

آموزشگاههای درسی و یا زبان خارجه

آموزشگاهها نیز میتوانند با توجه به امکانات بالا از این سیستم استفده کنند جهت اعلام تاریخ آزمون ، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام ، ، اطلاع رسانی جهت واریز هزینه کلاسها و مشاهده واریزیهای هر دانش آموز و بیساری امکانات دیگر.

در صورتی که هر گونه سوال و مشکلی داشتید با ما در تماس باشید.

ایمیل : [email protected]

فرم تماس با ما در بالای صفحه

طراحی سایت مدیریت دانش آموزان

از تماس شما خوشحال میشیم.

طراحی سایت مدیریت مدرسه

طراحی سایت مدیریت مدرسه

طراحی سایت مدیریت آموزشگاه

طراحی سایت مدیریت آموزشگاه

طراحی سایت مدیریت مهدکودک

طراحی سایت مدیریت مهدکودک

طراحی سایت مدیریت دانش آموزان

طراحی سایت مدیریت دانش آموزان
  

نظرات

افزایش خدمات رایگان
اطلاعیه ها و اخبار سایت

- فیلم طراحی سایت از ابتدا تا انتها - (به زودی)

 

- فیلم رایگان آموزش طراحی سایت در چند دقیقه

 

 

اینستاگرام ما