رنگ

ریپورت در تلگرام - روشهای خروج از ریپورت تلگرام

 

 

   

ریپورت در تلگرام - روشهای خروج از ریپورت تلگرام

 

 

 

در این مقاله تصمیم بر این گرفتیم که که درباره  ریپورت و اسپم شدن در تلگرام با شما صحبت کنیم و راه حلها و روشهای خروج از ریپورت را با هم تست کنیم تا جواب بگیرریم.

 

پس با ما همراه باشید.

 

این مطلب در تاریخ 1395/10/09 در این لینک بروزرسانی شده :  ریپورت در تلگرام - روشهای خروج از ریپورت تلگرام 2

 

 

    در حالت عادی در برنامه تلگرام شما میتوانید به تمام افراد فعال در تلگرام پیام ارسال کنید. این افراد شامل تمام کسانی میشوند که شماره آنها را ندارید ، یا شماهر آنها را دارید و در مخاطبینتون موجود هستند و .... .   هنگامی که شما اینکار را انجام می‌دهید پیام شما به همراه دو گزینهٔ Add Contact و Report Spam و یا در نسخه‌های تلگرام دسکتاپ یا‌‌ همان نسخه PC با گزینه‌های Report Spam و Hide به طرف مقابل نمایش داده می‌شود. مخاطب می‌تواند تصمیم بگیرد که در آن لحظه پیام شما را اسپم (Spam) گزارش کند یا نه.   اگر فرد مقابل شما گزینه Report Spam را انتخاب کند، یا هنگامی که چندین کاربر این گزینه را برای پیامهای شما انتخاب کنند ، از نظر تلگرام شما اسپم شناخته خواهید شد و دیگر امکان ارسال پیام به افراد غیر از مخاطبین متقابل را نخواهید داشت. منظور از مخاطبین متقابل یعنی افرادی که شما شماره آنها را دارید و آنها هم متقابلا شماره شما را دارند میباشد.   از این به بعد حساب گزارش شده فقط می تواند پیام های خود را به افرادی که شماره آن ها را به عنوان مخاطب {در گوشی} ذخیره کرده است ارسال کند و در صورت ارسال پیام به افراد دیگر پیام برای او ارسال نمی شود و شما با اخطار Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment مواجه می شوید که می گوید (متاسفیم،شما در حال حاضر فقط میتوانید پیام‌ها را به مخاطبین متقابل ارسال کنید) که از نظر تلگرام فرد مقابل «نا‌شناس» هست یعنی شخص شماره تلفن همراه شما را در گوشی خود ذخیره ندارد.   این بدان معناست که اگر شما بصورت تصادفی به افرادی که آنها را نمی شناسید پیام های مزاحم ارسال کنید {پیامی که از نظر اون افراد مزاحم و اسپم باشد}، ممکن است در آینده این قابلیت {قابلیت ارسال پیام به افراد ناشناس} را از دست بدهید.  

 

 

    برای رفع ریپورت در تلگرام باید چکار کرد؟

 

با توجه به به روزرسانیهای برنامه تلگرام ، جهت رفع سریعتر ریپورت اکانت خودتون این مطلب را مطالعه کنید : ریپورت در تلگرام - روشهای خروج از ریپورت تلگرام 2 

*پس از بروزرسانی جدید تلگرام روشهای زیر کارایی کمتری دارند و مطلب جدیدی که در سایت قرار گرفته جدیدترین روش رفع ریپورت در تلگرام را آموزش میدهد.

 

 

  1-اولین قدم: برای اینکار ارسال ایمیل به تلگرام هست.   

 

  متن شما میتواند مانند یکی از نمونه های زیر باشد:

 

HELLO.I Cant Send Any Message To People Who I Have Not They Phone Number In My Phone Contacts.But I Dont Send Spam Message for no one.please Solve My Problem.thank you a lot

My Telegram ID:@Test

MY PHONE NUMBER:+98 935 000 0000

یا:

Hi .My Account Wrongly Limited for Sending Message to people who i have not they phone number in my contacts. i’m sure that i don’t send spam and annoying messages to no body.please remove my account limitation.

My Phone number: +98 935 000 0000

My Telegram ID: @Test

و یا :

Dear Telegram Support, My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don’t have their number, when I’m the chat starter. When I send the message to these kind of people, it is showing a clock and nothing will be delivered. It shows a message: Sorry, you can send messages to mutual contacts at the moment. My Telegram No. is: +98 935 000 0000 My Telegram ID is: @Test My email: [email protected] Kindly help to fix the issue and remove the spam report. Best Regards.

* دقت کنید در قسمت My Phone Number شماره تلفن خودتون رو که با آن در تلگرام ثبت نام کرده اید و اسپم شده وارد کنید و در قسمت My Telegram ID نیز آیدی خودتون که اسپم یا ریپورت شده را وارد کنید.

 

 

2- قدم دوم

بعد از ارسال ایمیل به تلگرام باید بررسی کنید و ببینید که چه کسانی رو بلاک کرده اید ، چون یکی از دلایل اسپم شدن ممکن هست همین موضوع باشه. * افراد زیادی بی دلیل نفرات دیگر ، رباتهای تلگرام و ... را بلاک میکنن تا به نحوی برای آنها دردسر ایجاد کنن ، اما تلگرام خود این افراد رو به عنوان اسپم شناسایی میکنه :)از قسمت تنظیمات تلگرام ، بر روی حریم خصوصی و امنیت (Privacy & Security) و در نهایت بر روی مسدود شده ها یا (Blocked Users) بزنید.لیستی را که مشاهده میکنید شامل تمام افراد و رباتهایی هست که شما بلاک کرده اید. اگر این لیست بلند بالا باشد ، میتواند یکی از علتهای اسپم شناخته شدن شما از طرف تلگرام باشد. در این لیست رباتها را از حالت بلاک خارج کنید و اگر میخواهید که جلوی مزاحمت رباتها رو بگیرید ، آنها را Stop کنید ، نه بلاک.

 

 

3- قدم بعدی

در ادامه شما باید از افرادی که مطمئن هستید شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند و شما هم متقابلاً شماره آن افراد را در گوشی خود ندارید، درخواست کنید که حداقل ۱۰ پیام یا استیکر برایتان ارسال کنن.حتما با خود میگوئید که مشکل همینجاست و من نمی توانم به این افراد پیغام بفرستم. بله کاملاً حق با شماست ولی حتمًا شما درتلگرام در گروه هایی فعالیت دارید که ممکن است برخی از اعضای گروه شماره شما را نداشته باشند و شما هم شماره این دوستان را نداشته باشید. شما می توانید با ارسال یک پیام در گروه تلگرامی با این موضوع که " ریپورتم برام 10 استیکر بفرستید" از اعضاء گروه بخواهید که شما را یاری کنند و حتی می توانید از آنها بخواهید که از دوستانشان که شماره شما را ندارند و شما هم شماره آنها را ندارید، بخواهند که برایتان حداقل ۱۰ پیام یا استیکر بفرستند. (دقت کنید که هرچه تعداد افرادناشناسی که برایتان پیام یا استیکرارسال میکنن بیشتر باشه ربات تلگرام زودتر شما را از حالت اسپم Spam خارج خواهد کرد، مثلا 20 نفر یا 30 نفر یا بیشتر به شما 10 استیکر ارسال کنن).به این نکته بسیار مهم توجه کنید که این پیامها نباید بصورت یکجا و در یک روز برای شما ارسال بشه. به زبان ساده و به عنوان مثال، ۱۵ نفر امروز، ۱5 نفر فردا، 10 نفر روز بعد وبه همین ترتیب در طول ۴ یا ۵ روز باید این پیامها برایتان ارسال شود. بعد از کامل شدن این مرحله و ارسال این پیام ها نوبت شماست که کار اصلی را انجام دهید. کار اصلی که شما باید در این مرحله انجام دهید، صبر است. شما می بایست بین ۴ تا ۷ روز به هیچ عنوان این پیام هایی که توسط افراد ناشناس برایتان فرستاده شده را باز نکنید. باز هم تاکید می کنم، به هیچ عنوان پیام هایی که بخاطر خارج شدن از حالت اسپم Spam دریافت کرده اید را نباید باز کنید و ببینید. در طول این مدت ۴ تا ۷ روز شما می توانید به فعالیت عادی خود در گروه ها و گفتگو با کسانی که قبلا با آنها در ارتباط بودید ادامه دهید ولی این را هم مد نظر داشته باشید که در همین مدت، نباید به شخص یا اشخاصی که شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند هیچ پیغامی بفرستید.

 

 

4- قدم چهارم ( آخرین تیر ما)

- شما باید یک حساب کاربری با شماره تلفن فرد دیگر (دوست خود) ایجاد کنید

- نام تلگرام خود را با نام دوست خود جابه جا کنید به عنوان مثال اگر شما X هستید و دوستتان Y باشد ؛ بعد از تعویض کردن اسم ها ، شما Y می شوید و دوستتان X.

- شما باید آیدی های خود را نیز تعویض کنید.

برای مثال نام آی دی من [email protected] است و آی دی دوست شما [email protected]

پس از جابجا کردن آدرس ها یا همان آی دی؛ در مرحله آخر شما باید وارد یک گروه شوید و هر 5 دقیقه دو خط متن بگذارید(هر کدام دو بار).

پس از ارسال متن خود در گروه تا 24 ساعت آینده یعنی یک روز کامل نباید هیچ پیامی ارسال کنید.

در نهایت اکانت تلگرام شما بعد از گذشت 24 ساعت تا 72 ساعت از حالت ریپورت اسپم Spam Report خارج خواهد شد.

* در صورتی که این ترفند را انجام دادید، پس از خارج شدن از ریپوت می توانید اسم ، عکس و آدرس خود را مجددا به حالت قبل باز گردانید.

با اشتراک گذاری این مطلب با دوستان خود ، به آنها در رفع ریپورت شدن کمک کنید ;)

* هر سوال و مشکلی هم داشتید همین پایین کامنت کنید ، جواب میدم

KD-Group.iR

  

نظرات

افزایش خدمات رایگان
اطلاعیه ها و اخبار سایت

- فیلم طراحی سایت از ابتدا تا انتها - (به زودی)

 

- فیلم رایگان آموزش طراحی سایت در چند دقیقه

 

 

اینستاگرام ما