رنگ

خرید یا افزایش ممبر تلگرام ؟ - ممبر واقعی یا ممبر فیک ؟

خرید ممبر تلگرام

 

 

 

خرید یا افزایش ممبر تلگرام ؟ - ممبر واقعی یا ممبر فیک ؟

 

در این مقاله در مورد افزایش ممبر در تلگرام صحبت میکنیم  و آیا اینکه اصلا ممبر واقعی و ممبر فیک چیست و چه تفاوتهایی با هم دارند و هزینه های هر کدام برای افزایش چطور هست و تفاوت قیمت این ممبرها در چیست.

 

 

ممبر تلگرام چیست؟

به هر کاربری که در تلگرام یا در دیگر برنامه های اجتماعی مانند واتس اپ ، وایبر ، بیتاک و ... ثبت نام کند اصطلاحا  ممبر یا کاربر (Member) میگویند.

من و شما و هر کسی که در تلگرام فعالیت میکند و در هر گروه یا کانالی عضو هست به عنوان یک ممبر در آن گروه یا کانال محصوب میشویم.

 

 

ممبر واقعی و ممبر فیک چیست؟

ممبر واقعی : به کاربران یا ممبرهایی که فعالیت دارند و از پست ها و گروهها و ... بازدید انجام میدن و فعالیت میکنن و پست ارسال میکنن ممبر واقعی گفته میشه.

ممبر فیک : به کاربرانی که با روشهای خاص یا ربات یا نرم افزارهای مخصوص ساخته میشن و عملا به صورت انسانی فعالیتی ندارند ممبر فیک میگن.

 

 

تفاوت ممبر واقعی و ممبر فیک چییست؟

خب همونطور که در بالا توضیح دادم ، ممبر واقعی یک فردی هست مثل من و شما که میریم توی تلگرام و در کانالهای یا گروهها عضو میشیم و میبینیم و در گفتگوها شرکت میکنیم و ... .

اما ممبر فیک چون ربات هست یا با نرم افزار ساخته شده و یا با روشهای دیگه ، نمیتونه مثل من و شما فعالیت داشته باشه و نهایتش با روشهای خاص میتونه به صورت تقلبی یا فیک فقط از پست ها یا عکس ها یا ویدئوهای کانال یا گروه بازدید انجام بده.

 

 

 

روشهای افزایش ممبر کانال تلگرام به چه صورت هست؟

با روشهای مختلفی این کار را انجام میدهند که در زیر به چند نمونه آن اشاره میکنیم :

 

1- افزودن کاربر توسط مدیر یا مدیران : این روش که اولین قدم برای افزایش و افزودن ممبر به کانال یا گروه هست به این صورت میباشد که سازنده گروه یا کانال میتواند از لیست مخاطبین گوشی خود و فقط از میان کاربران دوطرفه(Mutual Contact - کاربرانی که هم شما شماؤه آنها را ذخیره دارید و هم آنها شماره شما را ذخیره دارند) افراد ره به گروه یا کانال خود اضافه کند.

در این روش تلگرام برای جلوگیری از مزاحمت حداکثر اجازه افزودن تا 200 کاربر را میدهد که برای افزایش بیشتر باید از روشهای دیگر در ادامه این مقاله استفاده کنید.

 

 

2- تبلیغات در کانالها یا گروهها : در این روش مدیر گروه یا کانال و دوستان و خانواده و کاربران او ، پست ها و لینگ کانال او را در گروهها و کانالهای دیگر تبلیغ میکنن و به این ترتیب کاربرانی که این تبلیغات رو مشاهده میکنن وارد کانال یا گروه مشخص شده میشن

 

3 - شرکت در تبادلات کانالها : در این روش شما با شرکت کردن در کانالهایی که تبادل انجام میدهند با روشهای گفته شده در کانال یا گروه تبادل ثبت نام میکنید و در ساعت مشخص شده توسط مدیر کانال تبادل ، لیست مشخص شده را به مدت معینی در کانال خود نگه میدارید و پس از آن میتوانید لیست را پاک کنید.

 

4 - تبادل کانال به صورت توافقی : در این روش شما به مدیران دیگر کانالها پیام میدید و با آنها به توافق میرسید که به طور مثال سر ساعت 5 بعد از ظهر به مدت دو ساعت تنبلیغ کانال یا گروه یکدیگر را در کانال خود به نمایش بگذارید

 

 ** موارد گفته شده در بالا روشهای افزایش ممبر به صورت ساده و اولیه بود و اکثر افراد وارد شده با این روشها به کانال شما افراد یا ممبرهای واقعی هستند ، چون با مشاهده تبلیغ شما و زدن بر روی لینک کانال به عضویت در کانال شما در آمده اند **

 

 

5 - افزودن با روشهای مختلف :

5-1 - با ربات یا نرم افزار : در این روش با رباتهای تلگرام یا نرم افزارهای مخصوصی که با روهای مختلف و اکثرا از طریق api های تلگرام ممبرهای را وارد گروه یا کانال شما میکنند و چون در این روش کاربر ناخواسته وارد کانل شده سریعا از کانال خارج میشه و لفت میده که اصطلاحا میگن ریزش کرده یا کم شده.

5-2 - روش دیگر در این بخش اینطور هست که با روشی خاص و با نرم افزارهای مخصوص با شماره های گوناگونی کاربرانی را در تلگرام تعریف میکنن و از اون کاربرا با نرم افزارهای مخصوص یم خروجی با فرمت خاصی میگیرن و با نرم افزار مخصوص دیگری این خروجی را وارد کانال شما میکنن.

در این روش چون سازنده با شماره های مجازی یا فیک یا غیرفعال ثبت نام کرده و ممبر واقعی نیست که بازدید انجام بده از پستهای کانال بازدید انجام نمیشه معمولا.

 

6 - تبلیغات پوش نوتیفیکیشن: پوش نوتیفیکیشن یک پیام است که بر روی گوشی های اندرویدی پدیدار میشود , این پیام از طریق برنامه هایی که بر روی گوشی اندرویدی نصب شده است انجام میشود. توسعه دهندگان برنامه ها میتوانند در هر زمانی ارسال پوش نوتیفیکیشن را انجام دهند و برای نمایش پیام بر روی گوشی های اندرویدی نیاز نیست که کاربران برنامه را باز کنند و یا در حال استفاده باشند زیرا این پیام در محیط خارج از برنامه مورد نظر نمایش داده میشود

 

7- ادد اجباری:

اد اجباری چیست؟

اد اجباری یک نوع از اضافه شدن شما در کانال هاست ،

که به واسطه برخی از تلگرام های غیر رسمی انجام می شود

در این روش ، بدون اینکه شما متوجه شوید ،

داخل کانال های تلگرامی عضو می شوید و در برخی مواقع ،حتی می توانند

اعلان ( Notification ) را بی صدا کنند تا به هیچ وجه متوجه نشوید .

 

 

اد اجباری چگونه انجام می گیرد ؟

با توجه به پیشرفت هرچه بیشتر تلگرام و فراگیر شدن استفاده آن در کشور عزیزمان ایران ، تلگرام های غیر رسمی بسیاری وارد عرصه رقابت شده اند

این تلگرام های غیر رسمی ( که 5 مورد از بهترین ها در مقاله مقایسه نسخه اصلی تلگرام با غیر رسمی ها درج شده است ) ، قابلیت های بسیاری به تگرام اصلی اضافه می کنند .

اما برخی از برنامه نویسان امکان اد اجباری را هم به برنامه تلگرام خود اضافه کرده اند تا بتوانند شما را در کانال هایی که میخواهند ، عضو کنند

 

نوع ممبرقیمتخرید
1کا ممبر ادداجباری 20.000 تومان
2کا ممبر ادداجباری 40.000 تومان
5کا ممبر ادداجباری 98.000 تومان
10کا ممبر ادداجباری 195.000 تومان
20کا ممبر ادداجباری 388.000 تومان
50کا ممبر ادداجباری 962.500 تومان
100کا ممبر ادداجباری 1.900.000 تومان

 

 

قیمت خرید ممبر تلگرام و افزایش ممبر کانال ؟

قیمت خاصی طبق نرخنامه یا تصویب شده یرای اینکار در نظر گرفته نشده و افراد مختلف با توجه به کیفیت و ضمانت کار خودشون قیمتی رو برای اینکار در نظر میگیرند.

 

 

کدام نوع ممبر بهتر هست؟

این مورد بستگی به هدف و سیاست کاری شما داره و اینکه کانال شما در چه زمینه ای در حال فعالیت میباشد.

به طور مثال برای کانالی که در حال فعالیت به عنوان فروشگاهی و فروش محصول میباشد و نیاز به فروش محصولاتش داره ، خرید ممبر فیک و تقلبی هیچ سودی برایش ندارد ، جز موارد خاصی مانند تبادل و ظاهر.

چون در این کانال لوازم یا محصولی فروخته میشه  پس باید ممبر واقعی و فعال به این کانال اضافه شود تا محصول مورد نظر خودش را خریداری کند و برای این کانالها که قصد افزایش فروش محصولات خودشونو دارن خرید ممبر پاپ آپ با کیفیت A++ که توسط گروه کلبه طراحی ارائه میشود را پیشنهاد میکنیم.

پس متوجه شدیم که نوع ممبر به موارد مختلی بستگی دارد و برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان و استفاده از تجربه تیم فنی ما میتوانید آدرس کانال خود را برای ما در تلگرام، واتس اپ،، اینتساگرام و ایمیل ما اراسل کنید تا بررسی شود و نتیجه و راهنماییهای لازم به شما ارائه شود.

 

گروه شما هم در این زمینه فعالیت دارد؟

بله، گروه ما (کلبه طراحی  - KD-Group) با داشتن کادری متخصص و با تجربه ، در این زمینه هم فعالیت میکند و راهنمایی ها و مشاوره های لازم را نیز در این زمینه به کاربران خود ارائه میکند.

لیست قیمت و پکیجهای افزایش ممبر واقعی و فیک تلگرام را در این صفحه سایت ما بخوانید: ممبر تلگرام | خرید ممبر تلگرام | خرید ممبر واقعی | خرید ممبر فیک

 

چنانچه برای افزایش ممبر کانال خود به صورت واقعی یا فیک قصد همکاری با ما را دارید میتوانید از روشهای زیر با ما در ارتباط باشید:

 

ایمیل : [email protected]

تماس با ما : لینک در بالای سایت وجود دارد.

 

 

 

خرید ممبر فیک و واقعی تلگرام

خرید ممبر فیک و واقعی تلگرام
  

نظرات

پیام شما:p>

سلام
قیمت دوهزار ممبر واقعی را لطف می کنید و فرآیند ثبت سفارش هم می فرمایید.

پیام شما:p>

سلام میتونید برای گروه من ممبر واقعی اد کنید و قیمت 1000 ممبر واقعی رو لطف میکنید
افزایش خدمات رایگان
اطلاعیه ها و اخبار سایت

- فیلم طراحی سایت از ابتدا تا انتها - (به زودی)

 

- فیلم رایگان آموزش طراحی سایت در چند دقیقه

 

 

اینستاگرام ما